ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB BAŞKANI İNAĞ “EDİRNEMİZİN TANITIMINA DEVAM EDİYORUZ.”
EDESOB BAŞKANI İNAĞ “EDİRNEMİZİN TANITIMINA DEVAM EDİYORUZ.”Ahilik haftası etkinlikleri önümüzdeki haftadan itibaren tüm yurtta kutlanmaya başlayacak. Edirne İlimizde de Edirne Valiliği Sanayi Ticaret İl Müdürlüğü önderliğinde çeşitli kutlamalar düzenlenecek. Merkezi Kırşehir'de olacak olan kutlamalar çerçevesinde Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu'nun organizasyonu ile Kırşehir'de yöresel ürünlerin tanıtılacağı bir fuar düzenlenecek.Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Kırşehir'de düzenlenecek olan kutlamalara Başbakanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan, Bakanlarımız, TESK Genel Başkanımız, TESKOMB Başkanımız, tüm Türkiye'den Birlik Başkanlarımız katılacaklar. Edirne'yi temsilen Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanı Emin İnağ'ın katılacağı kutlamalarda Birliğimizin girişimleri ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonumuzun destekleri ile Kırşehir'de bize ayrılan stantta Edirne esnaflarımızdan Arif Meriç'te bir stant açacak. EDESOB başkanı İnağ “Edirne'nin tanıtımı konusunda açılacak olan stant çok önemli. Edirne esnaflarımızdan aynı zamanda başkanı olduğum Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası üyesi olan Arif Meriç kardeşimiz Kırşehir'de bir stant açacak. Kendisine katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Edirne'nin tanıtımı açısından bu fuar çok önemli. Edirnemizin tanıtımını her platformda yapmaya esnaflarımız, odamız ve birliğimiz olarak yapmaya gayret gösteriyoruz” Dedi.
Ahilik haftası etkinlikleri önümüzdeki haftadan itibaren tüm yurtta kutlanmaya başlayacak. Edirne İlimizde de Edirne Valiliği Sanayi Ticaret İl Müdürlüğü önderliğinde çeşitli kutlamalar düzenlenecek. Merkezi Kırşehir'de olacak olan kutlamalar çerçevesinde Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu'nun organizasyonu ile Kırşehir'de yöresel ürünlerin tanıtılacağı bir fuar düzenlenecek.
Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Kırşehir'de düzenlenecek olan kutlamalara Başbakanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan, Bakanlarımız, TESK Genel Başkanımız, TESKOMB Başkanımız, tüm Türkiye'den Birlik Başkanlarımız katılacaklar. Edirne'yi temsilen Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanı Emin İnağ'ın katılacağı kutlamalarda Birliğimizin girişimleri ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonumuzun destekleri ile Kırşehir'de bize ayrılan stantta Edirne esnaflarımızdan Arif Meriç'te bir stant açacak. EDESOB başkanı İnağ “Edirne'nin tanıtımı konusunda açılacak olan stant çok önemli. Edirne esnaflarımızdan aynı zamanda başkanı olduğum Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası üyesi olan Arif Meriç kardeşimiz Kırşehir'de bir stant açacak. Kendisine katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Edirne'nin tanıtımı açısından bu fuar çok önemli. Edirnemizin tanıtımını her platformda yapmaya esnaflarımız, odamız ve birliğimiz olarak yapmaya gayret gösteriyoruz” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR