ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
İNAĞ "Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun"
İNAĞ Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 86.yıl dönümü kutlamaları öncesi açıklama yapan İNAĞ “Hepimizin Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” Dedi. Mustafa Kemal ATATÜK ve silah arkadaşlarının çok zorlu mücadeleler sonucu, bizlere kendimizi yönetme hakkı tanıyan Cumhuriyeti ilan ettiğini belirten İNAĞ “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜK ve silah arkadaşlarına minnet borcumuzu asla ödeyemeyiz. Onlar canlarını hiçe sayarak yarınlarını yani bizleri düşünerek çok büyük bir mücadele verdiler. Savaş meydanlarında verilen mücadelenin ardından Cumhuriyet'in ilanı ve Atatürk devrimleri ile sosyal hayatımızın iyileştirilmesi için bir mücadele başlattılar. Atatürk bizlerin en iyi şartlarda yaşaması için hayatını adadı. Ve bizlere en önemli hediyesi olan Cumhuriyeti bıraktı. Günümüzde ülkemizin bütünlüğüne yönelik saldırılara karşı koyan Ordumuzun Türk Milleti olarak daima yanındayız. Kanlarını vatan için döken şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.” Dedi.Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına esnaf ve sanatkarımızın da coşkulu bir şekilde kutlayacağını belirten İNAĞ “Edirneliler olarak, Edirne esnaf ve sanatkarı olarak Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında evlerimizi, dükkanlarımızı, işyerlerimizi en güzel şekilde süslemeliyiz.”Dedi.
Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 86.yıl dönümü kutlamaları öncesi açıklama yapan İNAĞ “Hepimizin Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” Dedi.
Mustafa Kemal ATATÜK ve silah arkadaşlarının çok zorlu mücadeleler sonucu, bizlere kendimizi yönetme hakkı tanıyan Cumhuriyeti ilan ettiğini belirten İNAĞ “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜK ve silah arkadaşlarına minnet borcumuzu asla ödeyemeyiz. Onlar canlarını hiçe sayarak yarınlarını yani bizleri düşünerek çok büyük bir mücadele verdiler. Savaş meydanlarında verilen mücadelenin ardından Cumhuriyet'in ilanı ve Atatürk devrimleri ile sosyal hayatımızın iyileştirilmesi için bir mücadele başlattılar. Atatürk bizlerin en iyi şartlarda yaşaması için hayatını adadı. Ve bizlere en önemli hediyesi olan Cumhuriyeti bıraktı. Günümüzde ülkemizin bütünlüğüne yönelik saldırılara karşı koyan Ordumuzun Türk Milleti olarak daima yanındayız. Kanlarını vatan için döken şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.” Dedi.
Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına esnaf ve sanatkarımızın da coşkulu bir şekilde kutlayacağını belirten İNAĞ “Edirneliler olarak, Edirne esnaf ve sanatkarı olarak Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında evlerimizi, dükkanlarımızı, işyerlerimizi en güzel şekilde süslemeliyiz.”Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR