ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
TÜRKİYE TERZİLER KONFEKSİYONCULAR VE GİYİM SANATKARLARI FEDERASYONU GENEL BAŞKANI EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
TÜRKİYE TERZİLER KONFEKSİYONCULAR VE GİYİM SANATKARLARI FEDERASYONU GENEL  BAŞKANI EDESOB'U ZİYARET ETTİ.  

 

TÜRKİYE TERZİLER KONFEKSİYONCULAR VE GİYİM SANATKARLARI FEDERASYONU GENEL BAŞKANI EDESOB'U ZİYARET ETTİ.

 

Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarlar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Sinan Turhan ve Genel Başkan Yardımcısı Niyazi Karakahya Edirne ESOB'u ziyaret etti. Ziyarette Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan, Uzunköprü Terziler, Konfeksiyoncular ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Guşa, Edirne Terziler Esnaf Odası Başkanı Orhan Seri hazır bulundular.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Genel Başkanın ziyaretinden dolayı çok memnun olduklarını belirtti. İnağ “Sayın Genel Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. TESK'te bulunduğumuz komisyonda birlikte görev yapıyoruz. Esnaf ve Sanatkarımızın sorunlarının çözümü için Ankara'da kendilerinden büyük destek görüyoruz.” Dedi.

Federasyon Genel Başkanı Sinan Turhan Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ile Konfederasyon'da aynı komisyonda bulunduklarını ve beraber birçok çalışmaya imza attıklarını belirtti. Sinan Turhan “Emin İnağ ile Ankara'da çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Kendisi Türkiye'de takdir ettiğimiz önemli Birlik Başkanlarından birisidir. Emin Başkan, Edirne'de faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarını Ankara'da bizlere sürekli aktarıp çözüm yolları konusunda yoğun mesai harcıyor” Dedi. Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarlar Federasyonu Genel Başkanı Sayın Sinan Turhan yeni seçilen Edirne Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Orhan Seri'yi tebrik ederek başarılar diledi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR