ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ İDARE ORGANLARI İLK TOPLANTILARINI YAPTI.
EDİRNE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ İDARE ORGANLARI İLK TOPLANTILARINI YAPTI.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 02 Mayıs 2010 günü yapılan 38.olağan Genel Kurulu ardından seçilen idari organları ilk toplantılarını yaptı. Edirne ESOB hizmet binasında gerçekleştirilen toplantılarda Edirne ESOB Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyeleri bir araya geldi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 02 Mayıs 2010 günü yapılan 38.olağan Genel Kurulu ardından seçilen idari organları ilk toplantılarını yaptı. Edirne ESOB hizmet binasında gerçekleştirilen toplantılarda Edirne ESOB Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyeleri bir araya geldi.

02 Mayıs 2010 günü gerçekleştirilen Edirne ESOB Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Emin İnağ yönetim kurulu üyeleri İhsan Ulusoy, Mehmet Özkan, Erbey Kılıç, Yunus Atay, İbrahim Aldanmaz, Ali İhsan Laçiner Edirne ESOB yönetim kurulu başkan vekilini seçti. Yapılan oylama sonucu Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Keşan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İhsan Ulusoy EDESOB Başkan Vekilliği'ne seçildi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Yeni çalışma döneminde birlik beraberlik içinde başta esnaf ve sanatkarımız olmak üzere, meslek odalarımıza ve Edirnemize hizmet etmek için yoğun bir dönem bizleri bekliyor. İnanıyorum ki Birliğimizin tüm organları uyum içerisinde esnaf ve sanatkarımıza hizmet etmeye devam edecektir.” Dedi.

Edirne ESOB Denetim Kurulu'na seçilen Yıldırım Sain, Halil Akbınar ve Hüseyin Tütüncü yaptıkları toplantı neticesinde Denetim Kurulu Başkanlığı'na Yıldırım Sain'i seçti. Edirne ESOB Disiplin Kurulu'na seçilen Orhan Seri, Bülent Kanlılar ve Hasan Temelli kendi aralarında yaptıkları seçim ile Edirne ESOB Disiplin Kurulu Başkanlığı'na Orhan Seri'yi seçtiler.

Edirne ESOB idari organları yaptıkları toplantıların ardından hatıra resmi çektirdiler. (Toplu resim ayaktakiler sağdan sola; Hüseyin Tütüncü, Erbey Kılıç,Orhan Seri,Yıldırım Sain,İhsan Ulusoy, Emin İnağ, Mehmet Özkan, Halil Akbınar, Hasan Temelli, Özay Güngören. Oturanlar sağdan sola; Ali İhsan Laçiner, Yunus Atay, Bülent Kanlılar, İbrahim Aldanmaz)

EDİRNE ESOB YÖNETİM KURULU

EDİRNE ESOB DENETİM KURULU

EDİRNE ESOB DİSİPLİN KURULU

 

 

 

 

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR