ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB ve HSBC Edirne'de Kobilerin Çözüm Ortağı Olacak
EDESOB ve HSBC Edirne'de Kobilerin Çözüm Ortağı OlacakEDESOB ve HSBC Edirne'de Kobilerin Çözüm Ortağı Olacak  
EDESOB ve HSBC Edirne'de Kobilerin Çözüm Ortağı Olacak

 

HSBC İşletme Bankacılığı, ekonominin can damarı KOBİ'lerin ticari faaliyetlerine destek olmak amacıyla sanayi, ticaret ve esnaf odaları ile anlaşmalar yapmaya devam ediyor. EDİRNE Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği ile protokol anlaşması imzalayan HSBC İşletme Bankacılığı, nakit sermaye ihtiyacı bulunan Edirne.'li KOBİ'lerin, “Sermayem Cebimde Kredisi” ile çözüm ortağı oluyor.

 

HSBC Edirne Şube Müdürü Mesut ÇATAK ,Müd.Yard.Murat BİTER ve EDİRNE Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği'ndan Oda Başkanı Emin İNAĞ ve Genel Sekreter Özay GÜNGÖREN'nin katılımıyla EDİRNE Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Odası'nda 14/06/2010 tarihinde imzalanan protokol kapsamında EDİRNE Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği üyeleri HSBC İşletme Bankacılığı'nın sunduğu “Sermayem Cebimde Kredisi” ile sahip oldukları konut ve dükkanları nakde çevirerek, ihtiyacını duydukları işletme sermayesine 10 yıla kadar uzanan vade seçenekleri ve aylık %1,04'ten başlayan faiz oranları ile sahip olabilecekler. KOBİ'ler Sermayem Cebimde Kredisi kullanarak hem yıllar içinde gayrimenkullerinin değer artışından faydalanabilecek hem de ihtiyaçları olan sermayeyi elde ederek kazançlarını katlayacaklar. Yapılan anlaşma kapsamında Edirne'li KOBİ'ler ayrıca spot, rotatif gibi nakit krediler ile teminat mektubu ve akreditif gibi gayri nakdi kredi imkanlarından da faydanalabilecek, çek karnesi, şirket ticaret kartı, otomatik fatura ödemeleri, ve üye işyeri uygulaması (POS) gibi HSBC İşletme Bankacılığı'na ait diğer ürünlerden de yararlanabilecekler.

Avantajlı geri ödeme seçenekleri, düşük faiz oranları

Sermayem Cebimde Kredisi, 10 yıla kadar vade ve aylık %1,04'ten başlayan faiz oranı imkanlarına ek olarak, alternatif fiyatlama ve geri ödeme imkanları da sunuyor. KOBİ'ler Sermayem Cebimde Kredisi ile nakit akışlarındaki dalgalanmalara paralel, her yıl için 90 güne varan ödemesiz dönem belirleme imkanını yakalarken, HSBC düzenli ödeme yapan firmaları da ayrıca ödüllendiriyor. Taksit ödemelerinde sorun yaşamayan firmaların, her yıl için 1 taksit dilimini karşılayan HSBC İşletme Bankacılığı böylece KOBİ'lere nakit sıkışıklıklarında yardımcı oluyor. Bununla birlikte, Sermayem Cebimde Kredisi'nden faydalanan firmalar, taksitlerini düzenli ödemeleri durumunda, her geçen yıl düşen faiz oranları ve taksit tutarlarının da avantajını yaşıyor. KOBİ'ler böylece faizlerin düşmesini beklemek zorunda kalmıyor.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR