ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
DİL KURSLARI AÇILIYOR.
DİL KURSLARI AÇILIYOR.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Esnaf ve sanatkarlarımızın ihtiyaçlarının tespiti yönünde yaptığımız çalışmalarda yabancı dil konusunun ön plana çıktığını gördük” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Esnaf ve sanatkarlarımızın ihtiyaçlarının tespiti yönünde yaptığımız çalışmalarda yabancı dil konusunun ön plana çıktığını gördük” Dedi.

Edirne esnaf ve sanatkarlarının gelişimleri yönünde Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak çeşitli çalışmalar yürütülmektedir. Tespit edilen öncelikler içerisinde ilk sırada eğitim yer almaktadır. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Edirne ESOB olarak Esnaf ve sanatkarların kendilerini güncellemeleri ve daima hazır tutmaları için eğitim konusuna büyük önem veriyoruz. Sanayi ve Ticaret Bakanlığımızın başlattığı ESDEP (Esnaf ve Sanatkarlar için Değişim,Dönüşüm,Destek (3D) Programı) kapsamında en önemli öncelikte eğitim olarak belirlenmiştir. Edirne ESOB olarak Esentepe Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin ön çalışmasını yaptığı yabancı dil kurslarına büyük önem veriyoruz. Şehrimize Yunanistan ve Bulgaristan'dan gelen yabancı turistler göz önüne alındığında ön çalışması yapılan Yunanca,Bulgarca ve İngilizce kurslar esnaf ve sanatkarlarımız için iyi bir fırsat” Dedi.

Edirne ESOB Başkanı İnağ “Dernek Başkanı Sayın Hasan Şimşek'e yaptıkları çalışmadan dolayı teşekkür ederim. Kurslara başvurmak yada bilgi almak isteyen üyelerimiz Birliğimize yada Esentepe Gençlik ve Spor Derneğine başvurabilirler” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR