ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ “EDİRNE'NİN TANITIMINA DEVAM EDİYORUZ.”
EMİN İNAĞ “EDİRNE'NİN TANITIMINA DEVAM EDİYORUZ.” Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne'nin turizm konusunda yakaladığı ivmeyi devam ettirmek için gerekli çalışmaları yaptıklarını açıkladı.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne'nin turizm konusunda yakaladığı ivmeyi devam ettirmek için gerekli çalışmaları yaptıklarını açıkladı.

EDESOB Başkanı Emin İnağ “ Esnaf ve sanatkarlarımız için çok önem verdiğimiz turizm konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlimizde faaliyet gösteren çeşitli derneklerin yaptıkları çalışmaların yanı sıra esnaflarımızda bireysel olarak gayret göstermekteler. Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Odası olarak tava ciğerin tanımı konusunda başladığımız çalışmalar günümüzde meyvelerini vermeye başladı. Tabi burada önemli nokta tava ciğerin popülaritesini korumak ve müşterilerimize iyi hizmet vermek. Tava ciğerin yanı sıra Edirnemiz de deva-i misk ve bademezmesi de önemli ürünler arasında yer almakta. 21 Ocak 2011 Cuma günü üyelerimizden Arif Meriç Samanyolu Televizyonunda Oktay Aymelek'in(Oktay Usta) hazırladığı ve sunduğu Yeşil Elma programında bademezmesi ve deva-i misk yaparak tanıtımını yapacak. Arif Bey gibi birçok esnaf ve sanatkarımızda elini taşın altına koyarak Edirnemizin tanımı konusunda gayret gösteriyor.” Dedi.

Edirne'nin bacasız sanayi turizm sayesinde ekonomik yönden kalkınacağını inandığını belirten Emin İnağ Edirne'nin tanımına katkısı olan herkese teşekkür etti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR