ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ S.S. EDİRNE ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERETİFİ BAŞKANLIĞI'NA ADAYLIĞINI AÇIKLADI.
EMİN İNAĞ S.S. EDİRNE ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERETİFİ BAŞKANLIĞI'NA ADAYLIĞINI AÇIKLADI.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ S.S.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 27 Mart 2011 tarihinde yapılacak olan olağan genel kurulunda kooperatif başkan adaylığını açıkladı.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ S.S.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 27 Mart 2011 tarihinde yapılacak olan olağan genel kurulunda kooperatif başkan adaylığını açıkladı.

 

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç, Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özkan, Edirne Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Orhan Seri, Edirne Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Recep Ali Yaykın, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler, önceki dönem Kahveciler Odası Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Kahyacı, yine önceki dönem Bakkallar Odası Yönetim Kurulu üyesi Semih Özardalı'nın katıldığı basın toplantısında Emin İnağ Kredi ve Kefalet Kooperatifinin içinde bulunduğu kötü durumdan bıkan ve kredi kullanamayan üyelerin baskıları sebebi ile oda başkanlarının çoğunun desteği ile aday olduğunu açıkladı.

 

Emin İnağ “2006 yılında yapılan seçimden sonra Kefalet Kooperatifimiz üyelerimize hizmet veremeyecek durumlara düştü. 2006 – 2011 dönemi içersinde zaman zaman hiç kredi kullandıramadı. Büyük bir ekonomik krizin atlatıldığı bu dönemde esnaf ve sanatkarımızın en önemli finansman desteği olan kooperatifin esnafımıza herhangi bir katkısı olmadı. Bu konudan muzdarip olan esnaf ve sanatkarlarımızın isteği üzerine 27 Mart 2011 tarihinde yapılacak genel kurulda ben ve arkadaşlarım yönetime talibiz. Amacımız esnaf ve sanatkarımızın daima yanında hizmette bir kusuru olmayan kooperatif ortaya çıkarmak.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR