ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
UZUNKÖPRÜ BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI'NDAN MUHTEŞEM ETKİNLİK.
UZUNKÖPRÜ BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI'NDAN MUHTEŞEM ETKİNLİK. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı Uzunköprü Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası 26 Nisan 2011 tarihinde Uzunköprü İlçesinde berber ve kuaför sanatkarlarının katıldığı bir dizi etkinlik düzenledi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı Uzunköprü Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası 26 Nisan 2011 tarihinde Uzunköprü İlçesinde berber ve kuaför sanatkarlarının katıldığı bir dizi etkinlik düzenledi.

 

Başta Eskişehir,Mersin,İzmir,Burhaniye olmak üzere Türkiye'nin çeşitli yörelerinden etkinliğe katılan berber ve kuaför sanatkarları hünerlerini sergilediler. Çeşitli dallarda yarışmaların düzenlendiği etkinlikte Yunanistan'dan gelen Yunan ekibi ile Edirne'den katılan Türk ekibi ortak dostluk gösteri sundular. Uzunköprü Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın düzenlediği etkinliğe katılımcı yörelerin berberler ve kuaförler esnaf ve sanatkarlar odaları başkanları, Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Başkanı Bayram Karakaş ve Federasyon Başkan Vekili Oktay Erkal, Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kahraman, İstanbul ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Akyüz İstanbul ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Aziz Şentürk katıldılar.

 

Etkinliğin açılışında konuşan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Berber ve Kuaför sanatkarlarımızın mesleği çok zor bir meslektir. Bir ressam bir çalışma yaparken beğenmez ise kağıdı buruşturup atabilir ama berber bir kuaför sanatkarımızın böyle bir şansı yoktur. Çok dikkatli bir şekilde sanatı ortaya döker. Burada düzenlenen etkinliği organize eden Uzunköprü Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Seyfi Günay'ı gönülden tebrik ediyorum. Bu güzel çalışmaların devamını diliyorum.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR