ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
TÜRKİYE BERBERLER VE KUFÖRLER FEDERASYONUN'DAN EDESOB'A ZİYARET.
TÜRKİYE BERBERLER VE KUFÖRLER FEDERASYONUN'DAN EDESOB'A ZİYARET.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı Uzunköprü Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası 26 Nisan 2011 tarihinde Uzunköprü İlçesinde berber ve kuaför sanatkarlarının katıldığı bir dizi etkinlik düzenledi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı Uzunköprü Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası 26 Nisan 2011 tarihinde Uzunköprü İlçesinde berber ve kuaför sanatkarlarının katıldığı bir dizi etkinlik düzenledi.

 

Düzenlenen etkinliğe katılmak üzere Edirne'ye gelen Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyon'u Başkanı Bayram Karakaş Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. Beraberinde Federasyon Başkan Vekili Oktay Erkal,İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Şükrü Akyüz ve Aziz Şentürk ile İstanbul Kuaförler Esnaf Odası Yönetim kurulu üyeleri Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ makamında ziyaret ettiler. Serhat şehrimiz Edirne'ye tekrar gelebilmekten çok mutlu olduğunu belirten Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyon'u Başkanı Bayram Karakaş “Uzunköprü Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odamız çok güzel bir çalışmaya imza atıyorlar. Kendilerini tebrik ederim. Emin Başkanım ile Ankara'da sık sık görüşüyoruz. Kendisi ile tekrar bir araya gelmek beni çok mutlu etti.” Dedi. Federasyon Başkan Vekili ve İstanbul Kuaförler Odası Başkanı Oktay Erkal da 16 Haziran'da oda olarak düzenleyecekleri etkinliğe Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı davet etti.

 

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Sayın başkanlarımın ziyareti bizi çok memnun etti. Kendilerini Edirnemiz de ağırlamaktan onur duyuyoruz. Edirne ESOB'a bağlı Uzunköprü Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odamız çok güzel bir etkinliğe imza atıyor. Kendilerini tebrik ediyor ve elimizden geldiğince de destek oluyoruz. Etkinliğe Yunanistan dostlarımızda katılıyorlar. Bu güzel çalışmanın sürekliliğini diliyorum” dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR