ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
KOSGEB'TEN EDESOB'A ZİYARET
KOSGEB'TEN EDESOB'A ZİYARETKısa adı KOSGEB olan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Edirne İl Müdürü Oğuz Kılınç, KOSGEB Tekirdağ İl Müdürü Özay Cebeci ve Kobi Uzmanı Özkan Tatlı Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret ettiler.

Kısa adı KOSGEB olan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Edirne İl Müdürü Oğuz Kılınç, KOSGEB Tekirdağ İl Müdürü Özay Cebeci ve Kobi Uzmanı Özkan Tatlı Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret ettiler.

 

EDESOB Başkanı Emin İnağ, yaklaşık bir buçuk yıl süren yoğun çalışmalar sonucu Edirne'ye KOSGEB Müdürlüğü açılmasını sağladıklarını belirtti. İnağ “Özellikle son 3-4 yıldır esnaf ve sanatkarlarımız KOSGEB'e yoğun ilgi göstermeye başladılar. Ancak İlimizde KOSGEB İl Müdürlüğü olmaması ve tüm başvuruların Tekirdağ'da bulunan müdürlüğe yapılması sebebi ile büyük zaman kaybı yaşanmaktaydı. EDESOB olarak esnaf ve sanatkarlarımızın kredi desteklerinden ziyade KOSGEB'in sağladığı hibe programlarından yararlanmaları yönünde çalışmalar yapmaktayız. Bu sebeple de son bir buçuk yıldır Edirne'ye KOSGEB İl Müdürlüğü açılması için yoğun çalışmalar yapmaktayız. Müdürlüğün açılması için onay verilmesinin ardından İl Müdürümüzde atandı, kendilerine başarılar diliyorum. En kısa sürede il müdürlüğünün yapılanmasını tamamlaması ve hizmete girmesini temenni ediyorum” dedi.

 

KOSGEB Edirne İl Müdürü Oğuz Kılınç Edirne'ye KOSGEB İl Müdürü atanmaktan dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi. Kılınç “Edirne'ye KOSGEB il müdürü olarak atanmaktan dolayı çok mutluyum. En kısa sürede yapılanmamızı tamamlayıp hizmete başlayacağız.” Dedi. KOSGEB Tekirdağ İl Müdürü Özay Cebeci “KOSGEB hizmetleri Edirne'de müdürlüğümüz faaliyete geçene kadar Tekirdağ'dan verilmeye devam edecek. Tüm gücümüzle esnaf ve sanatkarlarımıza hizmet etmeye çalışacağız” dedi.

 

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR