ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ DR.MEHMET MÜEZZİNOĞLU EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ DR.MEHMET MÜEZZİNOĞLU EDESOB'U ZİYARET ETTİ.

 

12.Haziran.2011 tarihinde yapılan genel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisinden Edirne milletvekili seçilen Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.

 

24.Dönem Edirne Milletvekili Dr.Mehmet Müezzinoğlu seçimlerin ardından Edirne için çalışmalara başladıklarını belirterek “Edirne'nin tüm sorunları ile ilgileneceğiz. Artık hizmet dönemi başlıyor. Edirne'deki tüm kuruluşlar, sivil toplum örgütleri bir araya gelip Edirne'nin geleceğini planlayıp, çalışmalarımızı birlikte sürdüreceğiz. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Edirne'de faaliyet gösteren meslek odaları başkanlarının hazır bulunduğu ziyarette Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Sayın Vekilimizi seçimlerin ardından öncelikle tebrik etmek istiyorum. Ve seçimlerin hemen ardından da bizleri ziyaret etmesi hepimizi mutlu etti. Özellikle basına verdiğiniz ilanda Edirne'den seçilen üç milletvekili ile beraber çalışmalar yapacağınızı belirtmenizi bizi çok mutlu etti. Daha önce EDESOB Başkanı olarak tüm vekillerimizi ortak bir noktada buluşturmaya çalışmıştım ancak olmamıştı. Umut ediyorum ki bu sefer Edirne için hep beraber güç birliği yaparız” Dedi.

 

Edirne ESOB Hizmet binasında faaliyet gösteren meslek odalarını da ziyaret eden AK Parti Edirne Dr.Mehmet Müezzinoğlu ve AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve oda başkanları ile de çeşitli mütalaalarda bulundular.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR