ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
İNAĞ “ŞEHİTLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET DİLERİM.”
İNAĞ “ŞEHİTLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET DİLERİM.”Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde PKK'lı hainler tarafından yapılan saldırı sonucu 13 askerimizin şehit edilmesi üzerine Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ yazılı bir açıklama yaptı. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “ Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde 13 askerimizi şehit edilmesi yüreklerimizi yaktı. Hainler şunu çok iyi bilmelidirler ki Türk Milleti üç beş çapulcuya boyun eğecek bir millet değildir. Evlatlarımızın canına kıyan bu hainler işledikleri insanlık suçunun cezasını elbet ödeyeceklerdir. Bu mübarek Kandil günü Diyarbakır'dan cenazeleri uğurlanan şehitlerimize Allah'tan Rahmet, evlatlarını toprağa gönderen Analara, Babalara ve Tüm Türk Halkına başsalığı dilerim.” Dedi.
Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde PKK'lı hainler tarafından yapılan saldırı sonucu 13 askerimizin şehit edilmesi üzerine Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ yazılı bir açıklama yaptı.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “ Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde 13 askerimizi şehit edilmesi yüreklerimizi yaktı. Hainler şunu çok iyi bilmelidirler ki Türk Milleti üç beş çapulcuya boyun eğecek bir millet değildir. Evlatlarımızın canına kıyan bu hainler işledikleri insanlık suçunun cezasını elbet ödeyeceklerdir. Bu mübarek Kandil günü Diyarbakır'dan cenazeleri uğurlanan şehitlerimize Allah'tan Rahmet, evlatlarını toprağa gönderen Analara, Babalara ve Tüm Türk Halkına başsalığı dilerim.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR