ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
İNŞAAT SANATKARLARI ODASI'NDAN ÜYE TANITIM KİTAPÇIĞI
 İNŞAAT SANATKARLARI ODASI'NDAN ÜYE TANITIM KİTAPÇIĞIEdirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası üyelerinin bilgilerini içeren tanıtım kitapçığı hazırladı. Hazırlanan kitapçıkları Oda Başkanı Mehmet Özkan ve Oda Başkan Vekili Kurtar Hırçın Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ sundular.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası üyelerinin bilgilerini içeren tanıtım kitapçığı hazırladı. Hazırlanan kitapçıkları Oda Başkanı Mehmet Özkan ve Oda Başkan Vekili Kurtar Hırçın Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ sundular.

Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Yönetim Kurulu üyelerinin reklamı ve tanıtımlarının yapılması ve vatandaşların aradıkları meslek dallarındaki üyelerine kolay ulaşımlarının sağlanması amacıyla üyelerin tanıtımlarını ve iletişim bilgilerini içeren bir kitapçık hazırladılar. Kitapçığı Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Oda Başkanı Mehmet Özkan ve Oda Başkan takdim ettiler. İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan “Oda Yönetim Kurulu olarak üyelerimize kolay ulaşım sağlanması ve vatandaşlarımızın aradıkları meslek grubundaki esnaf ve sanatkarlara en kısa sürede ulaşmaları için böyle bir çalışma yapmaya karar verdik. Hazırladığımız bu kitapçıkları üyelerimize ve vatandaşlara dağıtacağız.”dedi. Birlik Başkanı Emin İnağ kitapçık hakkında bilgi veren Oda Başkan Vekili Kurtar Hırçın “Hazırladığımız kitapçığın içerisinde odamıza kayıtlı 34 meslek dalından 413 üyemizin bilgilerini meslek dallarına göre kategoriler halinde düzenleyerek koyduk. Örneğin bir vatandaşımız elektrikçi aradığında kolayca odamıza kayıtlı tüm elektrikçilere ulaşabilecek.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Hazırlanan kitapçık çok güzel olmuş. Oda üyelerimize vatandaşlarımıza çok güzel bir hizmet. Vatandaşlarımız aradıkları meslek grubundan ustaya kısa sürede ulaşabilirler. Oda yönetim kurulu arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR