ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB TRAKYA KALKINMA AJANSI İLE PROJE SÖZLEŞMESİNİ İMZALADI.
EDESOB TRAKYA KALKINMA AJANSI İLE PROJE SÖZLEŞMESİNİ İMZALADI.Trakya Kalkınma Ajansı'nın 2011 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından hazırlanan “Marka ve Markalaşmanın Edirne'ye Kazandıracağı Katma Değer” konulu proje destek almaya hak kazandı.

Trakya Kalkınma Ajansı'nın 2011 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından hazırlanan “Marka ve Markalaşmanın Edirne'ye Kazandıracağı Katma Değer” konulu proje destek almaya hak kazandı.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Trakya Kalkınma Ajansı'nın 2011 yılı Teknik Destek Programı kapsamında sunduğumuz Marka ve Markalaşmanın Edirne'ye Kazandıracağı Katma Değer İsimli projemiz Trakya Kalkınma Ajansı tarafından onaylanmıştır.” Dedi. Sunulan proje ile Edirne Merkez İlçe ve Keşan İlçelerimizde toplam 60 esnafımızın marka ve patent konusunda uzmanlarca düzenlenecek eğitimlere katılacaklarını belirten Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Marka bir kültürdür. Marka dediğimiz kavramın sadece bir ürün logosu yada bir kutunun üzerindeki amblemden ibaret olmadığını artık tüketiciler biliyor. Bir marka sahibi yada markalaşmış esnaflar, ticaret erbapları günümüzde ticaret yarışında daima bir adım önde oluyorlar. Esnaf ve sanatkarlarımızın ihtiyaçları ve bize ilettikleri sorunları çerçevesinde markalaşma konusunda eksiği kapatmak amacıyla Trakya Kalkınma Ajansına sunduğumuz projemiz kabul edildi ve proje sözleşmesini imzaladık. Düzenleyeceğimiz eğitimler ile esnaf ve sanatkarlarımıza konunun uzmanlarından eğitim vereceğiz.” Dedi.

Onaylanan proje çerçevesinde eğitimler 24-25 Ekim 2011 tarihinde Keşan ilçemizde Keşan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası toplantı salonunda, 26-27 Ekim tarihinde Edirne Meslek Eğitim Okulu Konferans salonunda düzenlenecektir.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR