ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ EDESOB'U ZİYARET ETTİ.AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü ve beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret ettiler.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü ve beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret ettiler.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ makamında ziyaret eden AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü bir süre önce göreve başladıklarını ve protokol ziyaretleri kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ettiklerini belirtti. Ziyarete katılan Yönetim Kurulu Üyelerini tek tek tanıtan Mehmet Özülkü “Göreve başladıktan sonraki süreçte protokol ziyaretlerimiz araya giren Cumhuriyet Bayramı ve Kurban Bayramı sebebi ile protokol ziyaretlerimize geç başladık. Hayırlısı ile Edirne için Ülkemiz için bir şeyler yapma arzusu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. AK Parti Merkez İlçe Yönetimi olarak Edirnemiz için elimizden gelen gayreti göstererek bir şeyler yapmaya çalışacağız” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ yeni göreve başlayan AK Parti Merkez İlçe Yönetimi Başkan Mehmet Özülkü nezrinde tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi. Emin İnağ “Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak Edirne esnaf ve sanatkarının sorunlarını gidermek daha iyi bir ticaret hayatı sağlamak için çalışıyoruz. Tabi esnaf ve sanatkarımızın çeşitli sorunları var, bu sorunları birinci elden ilgili mercilere aktarmak çok önemli. Ankara'ya ilettiğimiz sorunlarda desteklerinizi bekliyoruz. Esnaf ve sanatkarın sorunlarının çözümünde sizlerden de destek bekliyoruz.” Dedi. EDESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB tarafından hazırlanan esnaf ve sanatkarın sorunlarına ilişkin raporu AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü'ye takdim etti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR