ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRÜ CEMİL CEYLAN'I ZİYARET ETTİ.
EDESOB EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRÜ CEMİL CEYLAN'I ZİYARET ETTİ.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Başkan Vekili İhsan Ulusoy ve EDESOB Yönetim,Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri, İçişleri Bakanlığı'nın son kararnamesi ile Kilis İl Emniyet Müdürlüğü'nden Edirne İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Cemil Ceylan'ı makamında ziyaret ettiler.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Başkan Vekili İhsan Ulusoy ve EDESOB Yönetim,Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri, İçişleri Bakanlığı'nın son kararnamesi ile Kilis İl Emniyet Müdürlüğü'nden Edirne İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Cemil Ceylan'ı makamında ziyaret ettiler.

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Cemil Ceylan'ı makamında ziyaret eden EDESOB yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri Cemil Ceylan'a hayırlı olsun dedi. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Edirne esnaf ve sanatkarları olarak yeni görevinizde başarılar dileriz. Biz esnaf ve sanatkarlar odaları olarak her zaman yanınızda olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız.” Dedi. Edirne İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan “Bizler halkın huzurunu sağlamak ile görevli kamu görevlileriyiz. Edirne'nin huzurunu sağlam için başta ben olmak üzere tüm emniyet teşkilatımız üzerine düşen görevi yerine getirecektir. Bizim görevimizi yapabilmemiz için en önemli unsur vatandaşlarımızın desteği olacaktır. Hedefimiz Avrupa'da olduğu gibi normal hayatta polisin görünmemesi ama bir olay anında da ilgili arkadaşların en kısa sürede olay yerine ulaşmalarını sağlamak olacak. Umuyorum ki hep birlikte el ele vererek huzur dolu bir kentte yaşamaya devam ederiz.” Dedi.

 

Ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Edirne İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan'a minyatür kispet takdim etti.

 

 

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR