ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMLAK DANIŞMANLIĞI KURSU AÇILIYOR.
EMLAK DANIŞMANLIĞI KURSU AÇILIYOR.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Edirne Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O. Müdürlüğü işbirliği çerçevesinde “Emlak Danışmanlığı” kursu açılacak. Kurslara katılarak belge almak isteyen vatandaşlarımız Edirne Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ne başvurularını yapabilirler.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Edirne Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O. Müdürlüğü işbirliği çerçevesinde “Emlak Danışmanlığı” kursu açılacak. Kurslara katılarak belge almak isteyen vatandaşlarımız Edirne Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ne başvurularını yapabilirler.

26 Aralık 2011 ile 23 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan kurslar hakkında bir açıklama yapan Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Edirne'de gün geçtikçe gelişen emlak sektörüne katkı sağlayacağını düşündüğümüz emlak danışmanı ihtiyacını karşılamaya yönelik emlak danışmanlığı kurslarına devam ediyoruz. Edirne Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı mesleki okul ve kurumlar ile Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği arasında mesleki ve teknik eğitimde işbirliği protokolü çerçevesinde Edirne Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile yaptığımız ortak çalışma ile emlak danışmanlığı kursunu 26 Aralık 2011 ‘de başlatıyoruz. Kurs hafta içi saat 18:00'da itibaren akşamları düzenlenecek olup toplam 120 saatlik bir eğitim programı uygulanacaktır. Kurs çerçevesinde katılımcılara Genel Hukuk Bilgisi, Şehircilik ve Planlama, Tapu ve Kadastro İşlemleri, Emlak Danışmanlığı ili İlgili Mesleki Bilgiler konularında bilgilendirme yapılacaktır. Kursa kayıt yaptırmak isteyen kursiyerlerin nüfus cüzdanı fotokopisi ve diploma fotokopisi ve ya öğrenci ise öğrenci belgesi ile Edirne Halk Eğitimi merkezine kayıt yaptırmaları gerekmektedir.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Düzenlenecek olan emlak danışmanlığı kursuna başvuran katılımcı sayısının fazla olması halinde Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O. ile kısa sürede yeni kurs açılmasına yönelik ön hazırlıklarımızı tamamlamış bulunuyoruz.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR