ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ “FRANSIZ MALLARINI BOYKOT EDİYORUZ!”
EMİN İNAĞ “FRANSIZ MALLARINI BOYKOT EDİYORUZ!”Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Fransa Temsilciler Meclisi tarafından onaylanan sözde ermeni soykırımı yasası sebebi ile tüm vatandaşlarımızı boykota davet etti.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Fransa Temsilciler Meclisi tarafından onaylanan sözde ermeni soykırımı yasası sebebi ile tüm vatandaşlarımızı boykota davet etti.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Fransa Temsilciler Meclisinde onaylanan sözde ermeni soykırımını inkar edenlere ağır yaptırımlar getiren yasanın onaylanması sebebi ile bir açıklamada bulundu. Emin İnağ “Tarihi gerçeklerin çarpıtılması ve tarihi yargılamak Fransa Temsilciler Meclisinin işi değildir. Tarihi tarihçiler inceler ve gerçeklerde ortadır. Seçim kaygıları sebebi ile saçma sapan kararlara imza atan başta Fransa Devlet Başkanı Sarkozy'i ve Fransa Temsilciler Meclisini şiddetle kınıyoruz. Esnaf ve sanatkarlar olarak Fransız mallarını boykot ediyoruz. Bu hususa tüm vatandaşlarımızın hassasiyet göstereceklerine eminim.” Dedi.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu'da yayınladığı genelge ile Yurt çapında Fransız mallarının kullanmama konusunda hassasiyet gösterilmesine dair bir genelge yayınladı.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR