ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
KOSGEB İL MÜDÜRÜOĞUZ KILINÇ'TAN EDESOB'A VEDA ZİYARET ETTİ.
KOSGEB İL MÜDÜRÜOĞUZ KILINÇ'TAN EDESOB'A VEDA ZİYARET ETTİ.KOSGEB Edirne İl Müdürü Oğuz Kılınç Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Başkan Vekili İhsan Ulusoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri Erbey Kılıç,Yunus Atay,İbrahim Aldanmaz ve Ali İhsan Laçiner'in de hazır bulunduğu ziyarette, İzmir KOSGEB Bölge Müdürlüğü'ne atanan Oğuz Kılınç Edirne'de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

KOSGEB Edirne İl Müdürü Oğuz Kılınç Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Başkan Vekili İhsan Ulusoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri Erbey Kılıç,Yunus Atay,İbrahim Aldanmaz ve Ali İhsan Laçiner'in de hazır bulunduğu ziyarette, İzmir KOSGEB Bölge Müdürlüğü'ne atanan Oğuz Kılınç Edirne'de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Edirne KOSGEB Müdürlüğü'nden İzmir KOSGEB Bölge Müdürlüğü'ne atanan Oğuz Kılınç Edirne KOSGEB hizmet binasının kiralanması işlemleri ile açılışta görev yapacak uzman ve destek personelin atama işlemlerinin tamamlandığını söyledi. Kılınç “Edirne'ye atanalı sekiz ay oldu, ancak KOSGEB Başkanlığı İzmir Bölge de ihtiyaç hasıl olması sebebi ile beni İzmir'e görevlendirdi. Edirne KOSGEB İl Müdürlüğü'nün yapısal çalışmalarının önemli bir kısmını tamamladık. Zannediyorum ki kısa süre içersinde yeni il müdürü ataması da yapılacaktır. Tüm KOSGEB personeli olarak hizmet anlayışımızda zaman mevhumu yoktur ve elimizden geldiğince en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Sizlerin sağlamış olduğu desteğe de çok teşekkür ediyorum. Yeni görev yerim olan İzmir'de daima size açık bir kapı olduğunu unutmayın. İzmir'e yolunuz düşerse mutlaka beklerim” dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Bizler için ani bir tahin oldu. Sizin için hayırlısı olsun. Edirne esnaf ve sanatkarının KOSGEB desteklerinden yararlanması için sizlere sunacağımız çalışmalarımız vardı. Umuyorum ki kısa süre içersinde atanacak yeni müdür arkadaşımızla bu çalışmalarımızı başlatırız. KOSGEB'in sunmuş olduğu kredi faiz desteği dışındaki diğer hibe programları konusunda esnaf ve sanatkarımızın bilgilendirilmesi bizler için çok önemli.” dedi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, İzmir KOSGEB Bölge Müdürlüğü'ne atanan Oğuz Kılınç'a Edirne hatırası olarak Selimiye Camii motifli bir tabak takdim etti.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR