ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
ING BANK'TAN EDESOB'A ZİYARET
ING BANK'TAN EDESOB'A ZİYARETIng Bank Edirne Şubesi Müdürü Can Kutlu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. Ziyarette Birlik Başkanı Emin İnağ ve Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan ile görüşen Can Kutlu Ing Bank olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Can Kutlu “ Esnaf ve sanatkarlarımıza eşit taksitli ticari kredi, araç kredileri, rotatif kredi, işyeri alımına yönelik gayrimenkul kredisi gibi kredi seçeneklerinde uygun şartlarda kullanım imkanı sağlıyoruz.” Dedi. Esnaf ve sanatkarların ülke ekonomisinin en önemli yapıtaşları olduğunu vurgulayan Can Kutlu “Ing Bank olarak esnaf ve sanatkarlarımızın büyümesi ve ekonomik yönden güçlenmeleri için elimizden gelen her türlü desteği sunmaya hazırız. Genç ve dinamik bir banka olarak tüm imkanlarımız ile esnafımızın yanındayız” dedi. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Ing Bank Edirne Şubesi Müdürü Can Kutlu'nun ziyaretlerinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek “Esnaf ve sanatkarlarımızın finansman sorunlarının dikkate alınması ve destek sözü bizleri çok mutlu etmiştir. Ekonominin en önemli yapı taşı olan esnaf ve sanatkarlarımızın ekonomik ihtiyaçlarının karşılanması noktasında bankaların destek olması ve finansman sıkıntısının halledilmesi noktasında kolaylıklar gösterilmesi bizler için önemli. Desteklerinden dolayı Can Kutlu Bey'e çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ing Bank Edirne Şubesi Müdürü Can Kutlu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. Ziyarette Birlik Başkanı Emin İnağ ve Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan ile görüşen Can Kutlu Ing Bank olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Can Kutlu “ Esnaf ve sanatkarlarımıza eşit taksitli ticari kredi, araç kredileri, rotatif kredi, işyeri alımına yönelik gayrimenkul kredisi gibi kredi seçeneklerinde uygun şartlarda kullanım imkanı sağlıyoruz.” Dedi. Esnaf ve sanatkarların ülke ekonomisinin en önemli yapıtaşları olduğunu vurgulayan Can Kutlu “Ing Bank olarak esnaf ve sanatkarlarımızın büyümesi ve ekonomik yönden güçlenmeleri için elimizden gelen her türlü desteği sunmaya hazırız. Genç ve dinamik bir banka olarak tüm imkanlarımız ile esnafımızın yanındayız” dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Ing Bank Edirne Şubesi Müdürü Can Kutlu'nun ziyaretlerinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek “Esnaf ve sanatkarlarımızın finansman sorunlarının dikkate alınması ve destek sözü bizleri çok mutlu etmiştir. Ekonominin en önemli yapı taşı olan esnaf ve sanatkarlarımızın ekonomik ihtiyaçlarının karşılanması noktasında bankaların destek olması ve finansman sıkıntısının halledilmesi noktasında kolaylıklar gösterilmesi bizler için önemli. Desteklerinden dolayı Can Kutlu Bey'e çok teşekkür ediyorum” dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR