ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI'NDAN EDESOB'A BASİT USUL VERGİ SEMİNERİ
VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI'NDAN EDESOB'A BASİT USUL VERGİ SEMİNERİ 23.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Başkanlığı ve Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından basit usul vergilendirme ve vergi dairesi yeni uygulamaları konusunda seminer düzenlendi.

23.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Başkanlığı ve Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından basit usul vergilendirme ve vergi dairesi yeni uygulamaları konusunda seminer düzenlendi.

Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı Konferans Salonunda düzenlenen seminere Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı esnaf ve sanatkar odaları başkanları ve odalarda muhasebe birimlerinde çalışan personel katıldı. Edirne Vergi Dairesi Başkanı İsmail Aslan, 23. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen eğitime katılan tüm oda başkanları ve personele teşekkür etti. İsmail Aslan “Vergi Dairesi Başkanlığı olarak mükelleflerimize güler yüzlü ve mükellef odaklı hizmet etmeyi prensip edindik. Tüm çalışmalarımızı bu çerçevede gerçekleştiriyoruz. Bugün tamamı esnaf ve sanatkarlar odalarına kayıtlı basit usul vergiye tabii mükelleflerimize yönelik bir eğitim toplantısı düzenledik. Bu eğitimin faydalı olacağına inanıyorum.” Dedi. Arda Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Uslu tarafından gerçekleştirilen sunumda basit usul vergilendirme sistemi uygulamaları hakkında bilgi verildi. Sunumun ardından gerçekleştirilen soru-cevap bölümünde ön plana çıkan konu kayıt dışı ticari faaliyetler olarak ön plana çıktı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ katılan tüm oda başkanlarına teşekkür ederek “Amacımız esnaf ve sanatkarlarımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek. Bize bu semineri düzenleyen başta Vergi Dairesi Başkanımız İsmail Aslan olmak üzere daima destekleri ile yanımızda olan Vergi Dairesi Başkanlığı Yöneticilerine çok teşekkür ederim.” Dedi.

 

 

 

 

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR