ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
TEB İLE EDESOB ARASINDA KREDİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.
TEB İLE EDESOB ARASINDA KREDİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile imzaladığı protokol çerçevesinde Birlik siciline kayıtlı üyelere kredi ihtiyaçlarına göre, uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunulmaya başladı. İşbirliği kapsamında TEB tarafınan sunulacak ürünler arasında ilk 3 ay ödemesiz taksitli kredide bulunuyor. Böylece TEB ve EDESOB arasında imzalanan protokol ile Edirneli esnafa önemli bir destek sağlanmaya başladı.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile imzaladığı protokol çerçevesinde Birlik siciline kayıtlı üyelere kredi ihtiyaçlarına göre, uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunulmaya başladı. İşbirliği kapsamında TEB tarafınan sunulacak ürünler arasında ilk 3 ay ödemesiz taksitli kredide bulunuyor. Böylece TEB ve EDESOB arasında imzalanan protokol ile Edirneli esnafa önemli bir destek sağlanmaya başladı.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile özel bir protokol anlaşması imzalayarak esnaf ve sanatkara kredi ihtiyaçlarına uygun faiz indirimi sunuyor. Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği hizmet binasında 28/03/2012 tarihinde gerçekleştirilen imza törenine Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, TEB Edirne Şube Yöneticisi Serhat Canlı, Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören ve TEB Edirne Şube İşletme Portföy Yöneticisi Sema Bayram katıldı.

İmza töreninde bir konuşma yapan TEB Edirne Şube Yöneticisi Serhat Canlı “TEB olarak, işletme bilanço yönetimi, teknoloji altyapısı ve ürün geliştirme gereksinimiz ile pazardaki rekabet gerisinde kalmamaları için ihtiyaç duydukları krediye erişme imkanı sunduk. Bu fırsat ile İşletme Bankacılığı'nın esnafla buluşmasında önemli bir role sahip olacağına inanıyoruz. Ayrıca işletmelerin bulundukları bölgeye, hem de ülke ekonomisine kattıkları değeri arttırmalarına fırsat yaratmak en öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşmanın Edirne'nin ticari hayatına destek olacağına inanıyoruz. TEB olarak Edirne'nin ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Edirne ESOB olarak üyelerimizin finansman ihtiyaçlarını karşılamak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Üyelerimize ne kadar çok seçenek sunarsak herkesin kendi ihtiyacına uygun finansman kaynağı sağlamış oluruz. Bu sebeple TEB'e esnaf ve sanatkarlarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.” Dedi.

TEB, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile gerçekleştirdiği anlaşma kapsamında, üyelere uygun kredi imkanları sunuyor. Yapılan anlaşma çerçevesinde Edirne esnaf ve sanatkarları ilk 3 ay ödemesiz taksitli kredi imkanından yararlanabilecek. Bu sayede kış sezonunda nakit akışı azalan esnaf ve sanatkarlara destek sağlanmış olacak.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR