ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
NESSEBAR VE EDİRNE'E GÖSTERİ MEREZLERİ İSİMLİ PROJE TANITILDI.
NESSEBAR VE EDİRNE'E GÖSTERİ MEREZLERİ İSİMLİ PROJE TANITILDI.Avrupa Birliği Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği programı kapsamında Bulgaristan Nessebar Belediyesi'nin koordinatör olarak yürüttüğü, Bulgaristan Burgaz Bölgesel Turizm Derneği, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Edirne Valiliği İl Özel İdaresi'nin ortak olduğu “Nessebar ve Edirne'de Sanatkarlar Gösteri Merkezi” isimli projesi kapsamında tanıtım toplantısı yapıldı.Edirne Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Edirne İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Çetin, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler, Edirne İnşaat Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler katıldı.

Avrupa Birliği Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği programı kapsamında Bulgaristan Nessebar Belediyesi'nin koordinatör olarak yürüttüğü, Bulgaristan Burgaz Bölgesel Turizm Derneği, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Edirne Valiliği İl Özel İdaresi'nin ortak olduğu “Nessebar ve Edirne'de Sanatkarlar Gösteri Merkezi” isimli projesi kapsamında tanıtım toplantısı yapıldı.Edirne Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Edirne İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Çetin, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler, Edirne İnşaat Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler katıldı.

Bulgaristan Nessebar Belediyesi Proje Koordinatörü Ilian Taliokov, Burgas Bölgesel Turizm Derneği Başkanı Sonya Elinova, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Proje Koordinatörü Özay Güngören ve Edirne İl Özel İdaresi Proje Koordinatörü Ender Özden yaptıkları tanıtımda “Nessebar ve Edirne'de Gösteri Merkezleri” isimli proje hakkında detaylı bilgi verildi. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ yaptığı konuşmada “İlimizde birçok kurum Edirne için çalışmakta bir şeyler yapmaya gayret göstermekte. Bizde Edirne İl Özel İdaresi ile beraber ortağı olduğumuz bu proje kapsamında Edirnemize hem tarihi bir yapı kazandırmak hem de proje faaliyetleri kapsamında bölgemize turizm ve ekonomik alanda katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bulgaristan'dan gelen dostlarımıza hoş geldiniz diyerek çalışmalarında başarılar diliyorum. Edirne İl Özel İdaresi'ne ayrıca teşekkür etmek istiyorum. İkiz Evler binasını tam zamanında hiçbir aksama olmadan tamamladılar.” Dedi.

Özay Güngören tarafından yapılan sunumda “Nessebar ve Edirne'de Sanatkarlar Gösteri Merkezi” isimli proje hakkında bilgi verildi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR