ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB'TAN KREDİ KEFALET KOOPERATİFİNE ZİYARET.
EDESOB'TAN KREDİ KEFALET KOOPERATİFİNE ZİYARET.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Başkan Vekili İhsan Ulusoy ve Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can'ı ziyaret etti.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Başkan Vekili İhsan Ulusoy ve Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can'ı ziyaret etti.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ göreve yeni başlayan Edirne ESKKK Başkanı Ayhan Can'ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Edirne ESOB Başkanı İnağ “Başkanıma hayırlı olmasını diliyorum. Çok zor bir göreve geldi. Kredi ve kefalet kooperatifleri esnaf ve sanatkarlarımızın kredi ihtiyaçlarını karşılama noktasında ilk başvuru yaptıkları kuruluştur. Esnaf ve sanatkarların tüm sicil kayıtlarının tutulduğu esnaf ve sanatkarlar odaları birliği olarak kredi ve kefalet kooperatiflerimiz ile beraber el ele vererek hizmet çıtamızı arttırmaya devam edeceğiz” dedi. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek “Hayırlısı ile göreve başladık. Çok zor bir görevimiz var. Kooperatifimizi esnafımızın tüm finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek duruma getirmek için çalışıyoruz. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini yanımızda görmek bizlere ayrı bir güç verdi. Başkanlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan değerlendirmelerin ardından hatıra fotoğrafı çektiren başkanlar kol kola girerek esnafımıza hizmet etmeye devam edeceğiz dediler.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR