ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB YÖNETİM KURULU AKP İL BAŞKANI MÜJDAT KAHVE'Yİ ZİYARET ETTİ.
EDESOB YÖNETİM KURULU AKP İL BAŞKANI MÜJDAT KAHVE'Yİ ZİYARET ETTİ.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Emin İnağ başkanlığında Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve'yi ziyaret etti. Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne İl Başkanlığına yapılan ziyarete Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili İhsan Ulusoy, Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus Atay, Mehmet Özkan, İbrahim Aldanmaz ve Disiplin Kurulu Üyeleri Bülent Kanlılar ve Hasan Temelli katıldılar.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Emin İnağ başkanlığında Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve'yi ziyaret etti. Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne İl Başkanlığına yapılan ziyarete Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili İhsan Ulusoy, Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus Atay, Mehmet Özkan, İbrahim Aldanmaz ve Disiplin Kurulu Üyeleri Bülent Kanlılar ve Hasan Temelli katıldılar.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Adalet ve Kalkınma Partisinin Edirne İl Başkanlığı 4.olağan kongresinde tekrar il başkanlığına seçilen Müjdat Kahve'yi tebrik etti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “ Öncelikle şölen havasında geçen kongrenizi tebrik etmek istiyorum, tekrar İl Başkanı olmanızdan dolayı esnaf ve sanatkarlarımız adına sizi tebrik ederim. Hepimizin hedefi Edirne'mize hizmet etmek, Edirne için yapılacak çalışmalarınızda sizinle kol kola üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Sayın Milletvekilimiz Mehmet Müezzinoğlu'na ayrıca şahsınızda birkez daha teşekkür etmek istiyorum. Sınır kapılarından giriş-çıkışlara limit getiren düzenlemenin Edirne ve Kırklareli'nin Avrupa Birliği ülkelerine sınır olduğu göz önüne alınarak tekrar düzenlenmesinde Vekilimizin büyük gayretleri oldu.” Dedi. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili İhsan Ulusoy'da Müjdat Kahve'yi tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Ulusoy “ Görevinizde başarılar dilerim. Ben size bir sıkıntımızı dile getirmek istiyorum. Edirne İlinde faaliyet gösteren Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odalarına kayıtlı üyelerimizin belgelendirme işlemlerinde çeşitli sıkıntılar ile karşılaşıyorlar. Bu sıkıntıları yazılı bir halde sayın Vekilimize iletmek isteriz.” Dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve Edirne ESOB Yöneticilerine teşekkür ederek “ Amacımız Edirne'mize hizmet etmek. Hep beraber Edirne için gerekli çalışmaları yürüteceğiz. Ankara ile ilgili taleplerinizde her zaman sizlerle beraberim. Sayın İhsan Başkanımın belirttiği konu ile ilgili olarak gereken çalışmayı yaparız. Vekilimizden, ilgili bürokratlardan randevularımızı alır beraber gideriz.” Dedi. Müjdat Kahve, Edirne esnaf ve sanatkarının sorunları ve ihtiyaçlarının çözümü için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirtti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR