ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB BAŞKANI İNAĞ EDİRNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN ÖZCAN'I ZİYARET ETTİ.
EDESOB BAŞKANI İNAĞ EDİRNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN ÖZCAN'I ZİYARET ETTİ.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan'ı makamında ziyaret etti.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan'ı makamında ziyaret etti.

Edirne ESOB başkanı Emin İnağ Edirne'ye atanmasının ardından katıldıkları toplantılarda İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan ile sık sık görüştüklerini belirterek “Toplantılarda sık sık görüşme fırsatımız oluyor. Bu kısa süreli görev zamanınız içerisinde Edirne'ye alışmanız ve bizlerden biri gibi bir Edirneli olmanız hepimi çok mutlu etti. Edirne için beraber yapacağımız çok iş var. Öncelikle esnaf ve sanatkarlarımızın eğitimleri konusunda daha sıkı çalışmamız gerekiyor.” Dedi.

 

Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan Birlik Başkanı İnağ'ın ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek “Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Edirnemiz için elimizden geleni hep beraber yapacağız. Eğitim alanında duyulan ihtiyaçların karşılanması konusunda her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanındayız.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR