ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRÜ CEMİL CEYLAN'DAN EDESOB'A ZİYARET.
EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRÜ CEMİL CEYLAN'DAN EDESOB'A ZİYARET.

 

10.11.2011 tarihli Bakanlar Kurulu Kararı ile Edirne İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Sayın Cemil Ceylan, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti. Ziyarette Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne il Emniyet Müdürü Cemil Ceylan'a Edirne ESOB binasını gezdirdikten sonra Esnaf Odaları Birliği hakkında bilgi verdi. İnağ “Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Edirne İlinde faaliyet gösteren yaklaşık 15.000 esnaf ve sanatkarın ticaret sicillerinin kayıtlı olduğu ve 34 esnaf ve sanatkar odasının bağlı olduğu Edirne'nin en büyük sivil toplum örgütüdür. Birliğimize bağlı odalar, esnaf ve sanatkarlarımızın mesleki sorunları başta olmak üzere tüm sorunları ile ilgilenip sorunlarını çözmeye çalışmaktadırlar. Edirne ESOB hem esnaf ve sanatkarların hem de Birliğe bağlı odaların sorunlarını çözmek ve ticari gelişimlerini sağlamak için çalışmaktadır. Tabi tüm bunları çalışma şeklimizi belirleyen 5362 sayılı Kanun çerçevesinde yapmaya çalışıyoruz.” Dedi.

Edirne İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan Edirne İl Emniyet Müdürlüğü'nün çalışmaları ile Edirne ilinde huzuru sağlamak için tüm gayreti gösterdiğini belirterek “Emniyet teşkilatımız huzurun ve güvenin sağlanması için gereken tüm çalışmaları yapmaktadır. Tabi yasalar çerçevesinde sivil toplum örgütlerinin ve vatandaşlarımızın isteği bizler için çok önemli. Umuyorum esnaf ve sanatkarlarımız yaptığımız çalışmalardan memnundurlar.” Dedi.

Edirne ESOB başkanı Emin İnağ “Sizler bize Devletimizin sıcak yüzü olduğunuz. Daha öncede defalarca dile getirdim, Emniyet Teşkilatımız gibi Vergi Dairesi Başkanlığımız gibi örnek kurumlara ve yöneticilerine ne kadar teşekkür etsek azdır.” Dedi.

.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR