ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
MEHMET ÖZKAN “OKUNAMAYAN ELEKTRİK SAYAÇLARI DIŞARI BİNA DIŞINA ALINACAK.”
MEHMET ÖZKAN “OKUNAMAYAN ELEKTRİK SAYAÇLARI DIŞARI BİNA DIŞINA ALINACAK.”Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.(TREDAŞ)'ın görev alanında bulunan ve sayaçları içeride olması sebebiyle, kontrol endeks okunması yapılamayan veya bu işlemleri güçlükle gerçekleşen AG abonelerine ait sayaçların Elektrik Piyasası Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği'nin 17.maddesi gereğince, bina dışında uygun bir yere alınacaktır.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.(TREDAŞ)'ın görev alanında bulunan ve sayaçları içeride olması sebebiyle, kontrol endeks okunması yapılamayan veya bu işlemleri güçlükle gerçekleşen AG abonelerine ait sayaçların Elektrik Piyasası Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği'nin 17.maddesi gereğince, bina dışında uygun bir yere alınacaktır.

İlgili yönetmelik çerçevesinde TREDAŞ ile Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında elektrik sayaçlarının dışarı alınması konusunda bir protokol imzalandı. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu üyesi ve Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özkan imzaladıkları protokol çerçevesinde Edirne İli sınırları içersinde okunamayan elektrik sayaçlarının dışarı çıkarılacağını ve bu işlem için yetki belgesi olan oda üyesi elektrikçilerin çalışma yapabileceğini duyurdu. Mehmet Özkan “Söz konusu protokol Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile TREDAŞ arasında imzalanmış olup protokol taraflarından olan meslek odası protokol kapsamındaki işlerin Edirne İline bağlı ilçelerde gerçekleştirilebilmesi için yönetim kurulu kararı ile Birliğimize bağlı meslek odalarımıza görevlendirme(izin) vermiş ve 30/04/2012 tarihi itibarı ile ilgili protokol ve yazılar odalarımıza gönderilmiştir. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları ve işlerinin yasal çerçevede olması için oda üyelerimiz ile irtibata geçmeleri önemlidir.” Dedi.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR