ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
AKBANK'TAN EDESOB'A ZİYARET
AKBANK'TAN EDESOB'A ZİYARETEdirne Akbank Şubesi Müdürü Zafer Bilgin ve Akbank Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Sevinç Açıl Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ziyaret ettiler. Akbank ve Edirne ESOB olarak esnaf ve sanatkarlara yönelik kredi destek protokolü hazırlandı.

Edirne Akbank Şubesi Müdürü Zafer Bilgin ve Akbank Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Sevinç Açıl Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ziyaret ettiler. Akbank ve Edirne ESOB olarak esnaf ve sanatkarlara yönelik kredi destek protokolü hazırlandı.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı makamında ziyaret eden Akbank Edirne Şubesi Müdürü Zafer Bilgin esnaf ve sanatkarlara yönelik hazırladıkları protokol kapsamında esnafların krediye erişimini kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirtti. Zefer Bilgin “Akbank olarak esnafların kolay ulaşabilecekleri ve içerisinde birçok işlemleri halledebilecekleri bir paket hazırladık. Bu paket sayesinde esnaf ve sanatkarlara havale, EFT ve Çek tahsilatı gibi işlemlerde büyük kolaylıklar sağlayacağız.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Akbank'ın esnaf ve sanatkarlara yönelik hazırladığı destek paketi kapsamında bir protokol imzalayacağız. Esnaf ve sanatkarlarımızın işlerini kolaylaştıracak her türlü işi takip ediyoruz. Esnafımızın kredi finansman sorununun çözümü konusunda ellerinde birçok imkan doğmuş oluyor.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR