ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Akbank'tan Edirneli esnaf ve sanatkârlara destek
Akbank'tan Edirneli esnaf ve sanatkârlara destekAkbank, esnaf ve sanatkârların yeni koşullara göre değişen ihtiyaçlarını belirleyip hazırladığı özel ürün, hizmet ve çözümleri Edirne iş dünyasının hizmetine sundu.

Akbank, esnaf ve sanatkârların yeni koşullara göre değişen ihtiyaçlarını belirleyip hazırladığı özel ürün, hizmet ve çözümleri Edirne iş dünyasının hizmetine sundu.

Akbank, geliştirdiği özel ürün, hizmet ve çözümler ile Türkiye ekonomisinin kılcal damarları sayılan esnaf ve sanatkarlara güç veriyor. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliklerine yönelik çalışmalar yapan Akbank, birliklere bağlı üyelerin ticari faaliyetlerine destek olmak üzere Türkiye genelinde işbirlikleri başlattı. Akbank, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine bankacılık işlemlerinde avantajlar içeren "Esnaf Destek Paketi"ni ve "Aidat Tahsilat Sistemi"ni sunarak Edirneli müşterilerinin de hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliklerine yönelik yapılan işbirliği protokollerinde yer alan "Esnaf Destek Paketi" kapsamındaki Esnaf Destek Kredisi ile küçük işletmelerin 100,000 liraya kadar olan finansman ihtiyaçları nakit akışlarına uygun esnek ödeme planı ile karşılanıyor. 24 aya varan vade ile sunulan finansman seçeneğinden ise çok özel faiz oranlarıyla yararlanabiliyorlar. Pakette, mal alımı ve diğer ödemeleri için çek karnesi; kredi kartı ile yapacakları tahsilatlar için POS hizmetleri; ödemelerin gününde ve otomatik gerçekleştirilmesi için otomatik ödeme talimatı; vergi, SGK benzeri yasal ödemeler gibi birçok ürün ve hizmet de yer alıyor.

Akbank'tan Edirneli esnaf ve sanatkârlara avantaj yağmuru

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Akbank Trakya Bölge Müdürü Abdullah Yazıcılar tarafından imzalanan protokol ile, birlik üyeleri "Esnaf Destek Paketi" kapsamında 100 bin liraya kadar özel vade ve faiz avantajları ile Esnaf Destek Kredisi kullanabilecekler. Ayrıca, birlik üyelerine Esnaf Destek Kredisi ile birlikte POS hizmetleri, çek karnesi, İşyeri ve Pos Plus Sigortası, otomatik ödeme talimatı ve yasal ödemeler gibi ürün ve hizmetler sunuluyor.

"Esnaf Destek Kredisi"nden yararlanarak Ticari Artı Para Kredisi ile Kredi Kartı kullananlar 3 ay boyunca Akbank şubelerinden 10 adet havale, 10 adet EFT işlemlerini ve 10 adet çek tahsilatlarını, ADK'dan ise sınırsız havale ve EFT işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliyorlar. İlave olarak Akbank POS hizmetlerini de kullanmaya başlayan müşteriler herhangi bir masraf ödemeden sadece esnafa özel belirlenen yüzde 1 komisyondan yararlanabiliyor.

"Esnaf Destek Paketi"nde, Aksigorta işbirliği ile üye işyerlerinde bulunan POS cihazlarıyla birlikte, üye işyerinin bazı spesifik risklerini teminat altına alan "POS Plus Sigortası"; yangın, sel-su baskını, hırsızlık gibi işyerlerinde bulunan temel riskleri belirli bir limit dahilinde ve uygun koşullarda teminat altına alan "İşyeri Sigortası" sunuluyor.

Ayrıca Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği üyeleri, aidat ödemelerini de Akbank şubelerinden ya da hesaplarından verecekleri otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirebilecekler.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR