ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNDAN EDESOB'A ZİYARET
SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNDAN EDESOB'A ZİYARET14-20 Mayıs tarihleri arasından sosyal güvenlik bilincinin arttırılması amacıyla kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu Edirne İl Müdürlüğü Edirne ESOB'u ziyaret etti.

14-20 Mayıs tarihleri arasından sosyal güvenlik bilincinin arttırılması amacıyla kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu Edirne İl Müdürlüğü Edirne ESOB'u ziyaret etti.

Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü H.Metin Sümer, Müdür Yardımcıları Hasan Şimşek ve Hayrettin Karpuz Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı makamında ziyaret ettiler.

Edirne SGK İl Müdürü H.Metin Sümer bu yıl 14-20 Mayıs tarihlerinde kutlanan sosyal güvenlik haftası programı çerçevesinde çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek “Bu yıl dördüncüsü düzenlenen sosyal güvenlik haftası etkinlikleri çerçevesinde protokol ziyaretleri, STK ziyaretleri, esnaf ziyaretleri yapıyoruz. Ayrıca çeşitli alışveriş merkezlerinde sosyal güvenlik hakkında stantlar açıyoruz, ilköğretim okullarında sosyal güvenlik hakkında bilgi içeren 1600 adet çizgi film ve hikaye kitapları dağıtıyoruz. Bu etkinliklerimiz ile halkımızın sosyal güvenlik bilincini arttırmayı hedefliyoruz. Ayrıca düzenleyeceğimiz yemekte Edirne İlinde en fazla SGK pirimi ödeyen 10 işverenimize plaket vereceğiz.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Değerli müdürüme ve müdür yardımcılarına ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bizler SGK ile iç içe olan kurumlar olarak bizlere Devletin sıcak yüzünü gösteren SGK'nın tüm personeline teşekkür ederim. Edirne'de işverenlerin SGK konusundaki duyarlılığı bizleri mutlu ediyor. Sosyal güvenlik kurumu yetkililerinin başarılı çalışmalarının devamını diliyor ve kendilerini kutluyorum” dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR