ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
KOSGEB EDİRNE HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
KOSGEB EDİRNE HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ EDESOB'U ZİYARET ETTİ.Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı'nın aldığı karar ile Edirne İlinde açılan Hizmet Müdürlüğüne atanan Selim Serkan Ercan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı makamında ziyaret etti.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı'nın aldığı karar ile Edirne İlinde açılan Hizmet Müdürlüğüne atanan Selim Serkan Ercan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı makamında ziyaret etti.

KOSGEB Edirne Hizmet Müdürü Selim Serkan Ercan uzun yıllardır İstanbul'da görev yaptığını belirterek “Edirne'de göreve başladığım için çok mutluyum. Edirne'de faaliyet gösteren ticaret erbabına tüm gayretimiz ile hizmet edeceğiz. Şuan itibarıyla binamızın bazı eksikleri var en kısa sürede onları tamamlayıp arkadaşlarımız ile beraber Edirne esnafına hizmet edeceğiz.” Dedi. İstanbul'daki görev süresi boyunca KOSGEB'in dahil olduğu Avrupa Birliği projelerinde görev aldığını belirten KOSGEB Edirne Hizmet Müdürü Selim Serkan Ercan “KOSGEB olarak sınır ötesi işbirliği programları başta olmak üzere Avrupa Birliği programlarından da aktif bir şekilde yararlanarak ticaret adamlarımıza hizmet etmeyi düşünüyoruz.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Selim Serkan Ercan'ın görevine başlamasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Geçtiğimiz dönemlerde KOSGEB ile çok güzel çalışmalara imza attık. Ancak Müdürlüğün açılması ve Müdür olarak atanan Oğuz Bey'in kısa sürede tayininin çıkması bizi biraz yavaşlattı. İnanıyorum ki Selim Serkan Ercan Beyle sürekli artan bir ivmede çalışmalar yapacağız. KOSGEB ile Avrupa Birliği Projeleri konusunda da çalışmaya daima hazırız.” Dedi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ KOSGEB Edirne Hizmet Müdürü Selim Serkan Ercan'a Selimiye Camii motifli bir seramik tabak takdim etti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR