ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
VALİ SÖZER'DEN EDESOB'A VEDA ZİYARETİ.
VALİ SÖZER'DEN EDESOB'A VEDA ZİYARETİ.Edirne Valisi Sayın Gökhan Sözer Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine veda ziyareti yaptı. Son valiler kararnamesi ile Ankara'ya atanan Edirne Valisi Gökhan Sözer Edirne ESOB'a yaptığı veda ziyaretinde Edirne ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin İnağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özkan ve Erbey Kılıç ile Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

Edirne Valisi Sayın Gökhan Sözer Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine veda ziyareti yaptı. Son valiler kararnamesi ile Ankara'ya atanan Edirne Valisi Gökhan Sözer Edirne ESOB'a yaptığı veda ziyaretinde Edirne ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin İnağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özkan ve Erbey Kılıç ile Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

EDESOB Başkanı Emin İnağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre görüşen Vali Sözer, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Vali Sözer Edirne'yi hep güzel anılar ile hatırlayacağını belirtti. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Vali Sözer'e görev yaptığı süre boyunca yaptığı çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederek, Edirne anısı Selimiye Camii motifli bir tabak hediye etti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR