ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİNDEN EDESOB'A ZİYARET.
EDİRNE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİNDEN EDESOB'A ZİYARET.S.S.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Damak ve Kooperatif Müdürü Serkan Sayın Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Başkan Vekili İhsan Ulusoy'u ziyaret ettiler.

S.S.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Damak ve Kooperatif Müdürü Serkan Sayın Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Başkan Vekili İhsan Ulusoy'u ziyaret ettiler.

 

S.S.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can Mart 2012 tarihinde göreve geldiklerini belirterek “Göreve geldiğimiz tarih itibarı ile Kooperatifimizin sıkıntılarını gidererek esnaf ve sanatkarlarımıza daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. 6 ay gibi kısa bir sürede takip oranını düşürerek 50.000 TL olan üst limitimizi 90.000 TL. ye çıkardık. Geri ödemelerde de seçeneklerimiz esnaf ve sanatkarlarımızın rahat rahat ödeme yapacakları düzeye geldi. Şu an 2.grup kooperatiflerin arasına girmeyi başardık hedefimiz Türkiye çapında az sayıda bulunan 1.grup kooperatifler arasına girerek esnaflarımızın tüm maddi sıkıntılarına çözüm sağlamaktır.” Dedi.

 

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri yine biz esnafların kuruluşları. Bu kadar uygun koşullarda kredi desteği sunulması esnaflarımızın ihtiyaçlarını karşılama noktasında büyük bir hizmet. Edirne ESOB olarak Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Ayhan Can nezrinde tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Çok kısa bir zamanda çok zor şartlarda olan kooperatifimizi düzlüğe çıkardılar. Kooperatifte görevle arkadaşlarımızın hepsi iyi niyetle esnaf ve sanatkarlarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyorlar. Geçmişte 10.000TL kredi almakta zorlanan esnafımıza 90.000 Kredi verebilecek duruma gelmiş bir kooperatifimiz var. Bu bizleri çok mutlu ediyor. Kooperatifimize sahip çıkıp daha duruma gelmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

 

Esnaflarımıza dağıtılmak üzere tanıtım broşürü hazırladıklarını belirten Ayhan Can bu broşürleri yönetim kurulu üyelerimiz ile tek tek esnafımıza dağıtım çalışmalarımız hakkında bilgilendiriyoruz.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR