ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
KENT KONSEYİNDEN EDESOB'A ZİYARET.
KENT KONSEYİNDEN EDESOB'A ZİYARET.Edirne Kent Konseyi Başkanı Özer Demir, Edirne'de ulaşım konusunda yapılacak toplantı öncesinde Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.

Edirne Kent Konseyi Başkanı Özer Demir, Edirne'de ulaşım konusunda yapılacak toplantı öncesinde Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.

Edirne'deki ulaşım sorunlarının tartışılacağı toplantı öncesi Edirne ESOB başkanı Emin İnağ'ı ziyaret eden Özer Demir çeşitli kuruluşlara yaptıkları ziyaretler ile ulaşım konusunda önerileri topladıklarını belirtti. Edirne Kent Konseyi Başkanı Özer Demir “Edirnemiz de genel anlamda yaşanan ulaşım problemleri hakkında Edirne Kent Konseyi bir toplantı düzenleyeceğiz. Toplantı öncesinde Edirne'de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek önerileri topluyoruz. Bu çerçevede Şehrimizde önemli bir paydaş olan esnaf ve sanatkarlarımızın konu ile ilgili düşüncelerini öğrenmek istedik. Edirne'de toplu taşımanın neredeyse tamamı esnaflarımız tarafından gerçekleştiriliyor.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Edirne'de ulaşımın daha iyi bir hale getirilmesi için gereken tüm çalışmaların içinde yer alıyoruz. Şuan Birliğimize bağlı Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası İl Trafik Komisyonunda yer alarak çözüm noktasında direk etken olmaya çalışıyor. Bunun yanında İlimizde toplu taşımanın neredeyse tamamını yapan minibüsçü esnafımızda komisyon kararları çerçevesinde ellerinden geleni yapıyorlar.” Dedi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ düzenlenecek toplantıya katılarak çalışmaların birebir içerisinde yer almaya devam edeceklerini belirtti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR