ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
SAADET PARTİSİ EDİRNE İL BAŞKANLIĞI'NDAN EDESOB'A ZİYARET.
SAADET PARTİSİ EDİRNE İL BAŞKANLIĞI'NDAN EDESOB'A ZİYARET.Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ziyaret etti.

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ziyaret etti.

SP Edirne İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran Kurban Bayramının ardından Emin İnağ nezrinde tüm esnafımızın Kurban Bayramlarını kutladıklarını belirtti. Demirkıran “ Tüm esnaf ve sanatkarlarımızın bayramlarını kutlarız. Saadet partisi olarak her daim esnaf ve sanatkarlarımızın yanında yer alarak gelişimleri için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Edirnemiz için çeşitli çalışmalar yapıyoruz ve bunları kamuoyu ile paylaşıyoruz.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Saadet Partisinin ziyaretinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatına tüm esnaf ve sanatkarlarımız adına teşekkür etti. Emin İnağ Edirne esnaf ve sanatkarı olarak çeşitli sorunlarla mücadele etiklerini belirterek “ Esnaf ve sanatkarlarımız yerel ve genelde çok çeşitli sorunlarla mücadele ediyor. Bu sorunların çözülmesi hususuna gerekli çalışmaları yapıyoruz. Sizlerinde desteği ile Edirnemizin çok daha iyi yerlere gelmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR