ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU BÖLGE TOPLANTISI EDİRNE'DE YAPILACAK.
TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU BÖLGE TOPLANTISI EDİRNE'DE YAPILACAK.Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu(TŞOF) tarafından organize edilen Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odaları Bölge Toplantısı 22 Kasım 2012 tarihinde Edirne'de gerçekleştirilecek. İstanbul, Kırklareli,Tekirdağ, Çanakkale ve Edirne ilinde faaliyet gösteren ve TŞOF'a bağlı şoförler ve otomobilciler esnaf odalarının katılacağı toplantı çerçevesinde bölgemizde faaliyet gösteren şoför esnafının sorunları tartışılacak. Düzenlenecek toplantıya çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarından yetkililerde katılacak.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu(TŞOF) tarafından organize edilen Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odaları Bölge Toplantısı 22 Kasım 2012 tarihinde Edirne'de gerçekleştirilecek. İstanbul, Kırklareli,Tekirdağ, Çanakkale ve Edirne ilinde faaliyet gösteren ve TŞOF'a bağlı şoförler ve otomobilciler esnaf odalarının katılacağı toplantı çerçevesinde bölgemizde faaliyet gösteren şoför esnafının sorunları tartışılacak. Düzenlenecek toplantıya çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarından yetkililerde katılacak.

 

Düzenlenecek organizasyon çerçevesinde Edirne'ye gelen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ziyaret etti. Ziyarette Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç, Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören ve Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Köprülü hazır bulundular. Edirne ESOB'un çalışmaları hakkında TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın'a bilgi veren Emin İnağ “Edirne İlinde meslek odası başkanlarımızın tamamı çok aktif bir şekilde çalışmaktadırlar. Edirne ESOB olarak birliğimize bağlı odalarımıza gerekli noktalarda destek ve yardımcı olmaktayız. Edirne ESOB olarak çeşitli AB projeleri, meslek edindirme kursları ve esnaflarımıza yönelik eğitim çalışmaları yapmaktayız” dedi. Bölge toplantısının Edirne'de yapılmasından dolayı TŞOF Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın'a teşekkür eden Emin İnağ Edirne Hatırası olarak Selimiye Camii motifli bir seramik tabak hediye etti. TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın Edirne'nin kendisi için ayrı bir yeri olduğunu belirterek 1960 yıllarda Edirne Hasköy'de öğretmenlik yaptığını belirtti. Fevzi Apaydın “Edirne'de düzenlediğimiz toplantıda İstanbul,Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale illerimizde faaliyet gösteren şoförler ve otomobilciler odalarımızı bir araya getirerek camiamızın sorunlarını tartışacağız. TŞOF olarak bölgesel toplantılar düzenleyerek esnafımızın yöresel sorunlarını dinlemek ve çözüme kavuşturmak istiyoruz.” Dedi.

 

TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç Edirne Valisi Sayın Hasan Duruer'i ziyaret ettiler. Ziyarette TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın Edirne Valisi Hasan Duruer'e Edirne'de düzenlenecek etkinlik hakkında bilgi verdi.

 

 

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR