ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI HEYETİ EMİN İNAĞ'I ZİYARET ETTİ.
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI HEYETİ EMİN İNAĞ'I ZİYARET ETTİ.T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nca oluşturulan ve Ticaret İl Müdürlüklerinin daha verimli çalışması hususunda bir dizi araştırma ve çalışmalar yürüten İnceleme Komisyonu Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nca oluşturulan ve Ticaret İl Müdürlüklerinin daha verimli çalışması hususunda bir dizi araştırma ve çalışmalar yürüten İnceleme Komisyonu Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.

03/06/2011 tarih ve 640 sayılı Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 4.Maddesi uyarınca kurulan Gümrük Ticaret Bakanlığı Edirne İl Müdürlüğü Müdür Vekilliğine atanan Mustafa Kurt, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İnceleme Komisyonu Başkanı Nihat Kamacı, Komisyon Üyeleri Abdullah Kurt, Saadettin Yücel, Zeki Bahar Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret ettiler. Komisyon Başkanı Nihat Kamacı yeni kurulan Ticaret İl Müdürlüklerinin daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla Bakanlıkça görevlendirildiklerini ve tüm İl Müdürlükleri ile ilgili çalışmalar yürüttüklerini belirterek Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ'ın görüş ve taleplerini yerinde dinlemek istediklerini belirtti.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Edirne İl Müdür Vekilliğine atanan Mustafa Kurt'u tebrik ederek “Mustafa Kurt Bey ile Sanayi Ticaret İl Müdürlüğü'ndeki görevinde de çok verimli çalışmalar yürütüyorduk. Yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Edirne ESOB olarak tüm Kamu Kurumları ile olduğu gibi Müdürlüğümüz ile de oldukça iyi çalışmalar yürütüyoruz. Yeni yapılanmanın ardından da çalışmalarımızın aynı şekilde devam edeceğini düşünüyorum.” Dedi.

Komisyon daha sonra Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Emin İnağ'dan Edirne ESOB'un çalışmaları ve talepleri hakkında bilgi aldı.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR