ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
HALKBANK EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
HALKBANK EDESOB'U ZİYARET ETTİ.Halkbank Edirne Merkez Şubesi ve Selimiye Şubesi Müdür ve Müdür Yardımcıları Edirne ESOB'u ziyaret etti. Ziyarette, 2012 yılında yapılan çalışmalar ve 2013 yılında yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Halkbank Edirne Merkez Şubesi ve Selimiye Şubesi Müdür ve Müdür Yardımcıları Edirne ESOB'u ziyaret etti. Ziyarette, 2012 yılında yapılan çalışmalar ve 2013 yılında yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Halkbank Edirne Merkez Şubesi Müdürü Dursun Ali Kılıçlı, Müdür Yardımcısı Arda Özen, Selimiye Şubesi Müdürü Erkan Özkeskin , Müdür Yardımcısı Hasan Bingül Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ile bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler. 2012 yılında Halkbank olarak esnaf ve sanatkarlara direk ve Kredi Kefalet Kooperatifi aracılığı ile sağlanan destekler değerlendirildi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “2012 yılının artık sonuna geldik, esnaf ve sanatkarlarımıza kredi finansman yönünden en yoğun desteği sağlayan Halkbank ile 2012 yılının genel bir değerlendirmesini yaptık.Özellikle Kredi Kefalet Kooperatifinin Bankamızın da desteği ile son 6 aylık dönemdeki başarılı çalışmaları oldukça dikkat çekici. 2013 yılında da Halkbank ile esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik kredi finansman destekleri konusunda çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR