ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
İKİZ EVLER KONAĞI HİZMETE AÇILDI.
İKİZ EVLER KONAĞI HİZMETE AÇILDI.İKİZ EVLER KONAĞI HİZMETE AÇILDI.

İKİZ EVLER KONAĞI HİZMETE AÇILDI.

 

Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan “Crafts Demonstration Center in Nessebar and Edirne(Nessebar ve Edirne'de Sanatkarlar Gösteri Merkezi)” isimli projemiz kapsamında Edirne'de İkiz Evler Konağı'nın açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Edirne Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu, Trakya Üniversitesi Rektörü Yener Yörük, Nessebar Belediye Başkan Yardımcısı Viktor Borisov, Bulgaristan Burgas Bölgesel Turizm Derneği Başkanı Sonya Enilova ve değerli kurum temsilcileri ve oda başkanları katıldı.

Açılışta Bir Konuşma Yapan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Avrupa Birliği Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında hibe almya hak kazanan Edirne ve Nessebar'da Esnaf ve Sanatkarlar Gösteri Merkezi İsimli Projemiz kapsamında tadilatı yapılan İkizevler konağı esnaf ve sanatkarlarımızın ürünlerini üretip canlı sunumlarını yapabilecekleri bir merkez olarak kullanılacak. Projemizin Edirne turizmi içinde çok önemli bir adım olduğunu düşünüyorum” dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR