ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
T.Ü. REKTÖRÜ YENER YÖRÜK EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
T.Ü. REKTÖRÜ YENER YÖRÜK EDESOB'U ZİYARET ETTİ.Trakya Üniversitesi Rektörü Yener Yörük Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

Trakya Üniversitesi Rektörü Yener Yörük Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

Ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Esnaf ve Sanatkarların mevcut teşkilat yapısı hakkında bilgi verdi. EDESOB Başkanı Emin İnağ “Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Edirne İl Genelinde faaliyet gösteren sicile kayıtlı 15.250 üyesi ile İlimizin en büyük sivil toplum kuruluşudur. Birliğimize bağlı 34 meslek odası bulunmaktadır. Edirne ESOB olarak üyelerimize yönelik çeşitli eğitim faaliyetleri düzenlemekteyiz. Bu faaliyetlerimizde Üniversitemiz ile işbirliği içerisinde hareket ediyoruz. Edirnemize, bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı size çok teşekkür ediyorum” dedi.

Trakya Üniversitesi Rektörü Yener Yörük “İade-i ziyaret kapsamında sizlerle tekrar bir araya gelmekten çok mutluyum. Bizde Trakya Üniversitesi olarak Edirne nüfusuna yaklaşık 35.000 öğrencimiz ile katkı sağlıyoruz. Edirne ekonomisine de yine yaklaşık %65 oranında bir desteğimiz oluyor. Sivil toplum kuruluşları ile beraber bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli eğitim faaliyetleri yapıyoruz. Umuyorum ki bu çalışmalarımız katlanarak devam edecek.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR