ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
AKP İL BAŞKANI MÜJDAT KAHVE EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
AKP İL BAŞKANI MÜJDAT KAHVE EDESOB'U ZİYARET ETTİ.Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve yanında AKP İl Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Hilmi Zorlutuna ve Cevat Darcan ile birlikte Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve yanında AKP İl Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Hilmi Zorlutuna ve Cevat Darcan ile birlikte Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.

 

Ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB yönetim kurulu üyesi Mehmet Özkan, Edirne ESOB Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila hazır bulundular. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Müjdat Kahve'nin kendilerini ziyaret etmelerinden çok memnun olduklarını belirterek “Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Esnaf ve sanatkarlarımızın sorunları ile sürekli yakından ilgileniyor. Sorunlarımızı Müjdat Bey'e ileterek çok kısa sürede çözülmesi konusunda büyük destek alıyoruz.” Dedi.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Müjdat Kahve “Halkımızın tüm kesimlerinin sorunları ile bire bir ilgilenmeye gayret gösteriyoruz. Ülkemizin çok önemli bir kesimini temsil eden esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarını Emin İnağ Başkanımızdan sürekli alıyoruz. Ankara'ya iletilecek olanları da ivedilikle aktarıyoruz. Bu ziyaretimizde de Başkanımız ile esnafımızın sorunları hakkında görüşmelerimizi yaptık.” Dedi.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR