ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE ESOB KADIN KURULU ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNDU.
EDİRNE ESOB KADIN KURULU ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNDU.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları çerçevesinde Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Kadın Kurulu Atatürk Anıta çelenk sundu.Edirne'de faaliyet gösteren Kadın Örgütleri ile beraber çelenk sunma törenine Edirne ESOB Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tülay Yürük,İlksen Özdeş,Şengül Dirican ve Gülcan Korkmaz katıldılar.

 

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne ESOB Kadın Kurulu Üyelerinin Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Emin İnağ “ Kadın Kurulu üyelerimiz nezrinde tüm bayan esnaf ve sanatkarlarımız başta olmak tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutlarım” dedi. İnağ “Hayatımızın olmazsa olmazları, yaşamımızın temel direkleri olan kadınlarımız her alanda etkinliklerini göstermektedirler. Edirne ESOB Yönetim Kurulu olarak aldığımız karar çerçevesinde Birliğimiz bünyesinde faaliyetlerine başlayan kadın kurulumuza tekrar tekrar görevlerinde başarı diliyorum.” Dedi.

 

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Edirne ESOB olarak diğer kadın kurulları ile beraber biz kadınlara daha fazla hak verilmesini sağlayan Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün huzuruna çıktık. Biz kadınların yüklerinin ne kadar ağır olduğunun fark edilmesi ve bu farkındalığın arttırılması için önemli bir gün. Özellikle biz kadın esnaf ve sanatkarlarımızın yükü biraz daha ağır. Biz tüm sorumluluklarımıza esnaflığı da ekliyoruz. Edirne ESOB Kadın Kurulu adına tüm bayan esnaf ve sanatkarlarımızın, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutlarım.” Dedi

 

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ve Edirne ESOB Kadın Kurulu üyeleri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bünyesinde bulunan meslek odalarında çalışan bayan genel sekreterleri ziyaret ettiler ve birer karanfil hediye ettiler.

 

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR