ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE ESOB ODA BAŞKANLARI VE SANATKARLAR NESSEBAR'DA EĞİTİME KATILDI.
EDİRNE ESOB ODA BAŞKANLARI VE SANATKARLAR NESSEBAR'DA EĞİTİME KATILDI.Avrupa Birliği Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği programı kapsamında Bulgaristan Nessebar Belediyesi'nin koordinatör olarak yürüttüğü, Bulgaristan Burgaz Bölgesel Turizm Derneği, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Edirne Valiliği İl Özel İdaresi'nin ortak olduğu “Nessebar ve Edirne'de Sanatkarlar Gösteri Merkezi” isimli projesi kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı oda başkanları ve sanatkarlar Nessebar'da eğitime katıldılar.

Avrupa Birliği Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği programı kapsamında Bulgaristan Nessebar Belediyesi'nin koordinatör olarak yürüttüğü, Bulgaristan Burgaz Bölgesel Turizm Derneği, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Edirne Valiliği İl Özel İdaresi'nin ortak olduğu “Nessebar ve Edirne'de Sanatkarlar Gösteri Merkezi” isimli projesi kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı oda başkanları ve sanatkarlar Nessebar'da eğitime katıldılar.

Proje kapsamında proje ortağı Nessebar Belediyesi tarafından hazırlanan “Sanatkarlar Gösteri Merkezinde” gerçekleştirilen eğitim toplantısında Bulgaristan ve Türkiye'de küçük ve orta ölçekli işletmelerin çalışma prensipleri ve Bulgaristan'da iş olanakları hakkında bilgi verildi.

Düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ toplantıya iştirak eden Türk ve Bulgar katılımcılara teşekkür ederek “Uyguladığımız projenin en önemli ayağı Edirne ve Nessebar'da düzenlenen Sanatkarlar Gösteri Merkezi isimli binaların organizasyonları idi. Proje ortakları başarı ile binaları hazırladılar. Projemizin bundan sonraki faaliyetleri esnaf ve sanatkarların ortak ticaret faaliyetleri konusunda eğitim toplantıları düzenlenmesi ve sergiler açılmasını kapsamaktadır.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR