ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNDAN EDESOB'A ZİYARET
SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNDAN EDESOB'A ZİYARET13-19 Mayıs 2013 tarihleri arasından sosyal güvenlik bilincinin arttırılması amacıyla kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu Edirne İl Müdürlüğü Edirne ESOB'u ziyaret etti.

13-19 Mayıs 2013 tarihleri arasından sosyal güvenlik bilincinin arttırılması amacıyla kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu Edirne İl Müdürlüğü Edirne ESOB'u ziyaret etti.

Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü H.Metin Sümer, Müdür Yardımcıları Hülya Kaynak ve Hayrettin Karpuz, kurum şeflerinden Sevim Yıldız Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette EDESOB Başkan Vekili İhsan Ulusoy, EDESOB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Aldanmaz,EDESOB Denetim Kurulu Üyesi Hüseyin Tütüncü ve EDESOB Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Temelli Hazır bulundular.

 

Edirne SGK İl Müdürü H.Metin Sümer bu yıl 13-19 Mayıs tarihlerinde kutlanacak olan sosyal güvenlik haftası programı çerçevesinde çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek “Bu yıl beşincisi düzenlenen sosyal güvenlik haftası etkinlikleri çerçevesinde protokol ziyaretleri, STK ziyaretleri, esnaf ziyaretleri yapıyoruz. Ayrıca öğrencilerimize yönelik olarak hazırlattığımız kitapçıkları dağıtıyoruz. Düzenleyeceğimiz yemekte Edirne İlinde en fazla SGK pirimi ödeyen işverenlerimize plaket vereceğiz.” Dedi.

 

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Değerli müdürüme ve müdür yardımcılarına ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bizler SGK ile iç içe olan kurumlar olarak bizlere Devletin sıcak yüzünü gösteren SGK'nın tüm personeline teşekkür ederim. Edirne'de işverenlerin SGK konusundaki duyarlılığı bizleri mutlu ediyor. Soyal güvenlik kurumu yetkililerinin başarılı çalışmalarının devamını diliyor ve kendilerini kutluyorum” dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR