ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
KONSİAD ve EDSİAD EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
KONSİAD ve EDSİAD  EDESOB'U ZİYARET ETTİ.Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Abdullah Başçı ve beraberindeki dernek üyeleri ile EDSİAD Başkanı İsmet Açıkgöz Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret ettiler.

Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Abdullah Başçı ve beraberindeki dernek üyeleri ile EDSİAD Başkanı İsmet Açıkgöz Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret ettiler.

12-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenmesi planlanan fuarı ile ilgili çeşitli görüşmelerde bulunmak üzere Edirne'ye geldiklerini belirten Abdullah Başçı “Bu yıl 3 Başkent İstanbul'da buluşuyor sloganı ile İstanbul Feshane'de bir fuar düzenlemeyi planlıyoruz. Geçen yıl 2 Başkent İstanbul'da buluşuyor sloganı ile yaptığımız fuar'da Konya ve İstanbul'lu işadamlarımızı bir araya getirmiştik. Geçen yılki fuarı ziyaret eden Sayın Salık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu bir sonraki fuarda Edirne'nin de dahil edilerek 3 Başkent İstanbul'da buluşuyor sloganı ile fuarı organize etmemizi istedi. Bu yıl düzenleyeceğimiz fuarda şehirlerimizin kültürel, turistik açıdan tanıtımları aynı zamanda şehirlerimizde faaliyet gösteren iş adamlarımızın, firmalarımızın tanıtımlarını yapmak istiyoruz.” Dedi.

Edirne Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı İsmet Açıkgözde düzenlenecek fuarın şehirlerin tanıtımlarına büyük bir katkı getireceğiniz belirtti.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Fuara katılım için Edirne'de gerekli çalışmaları yapacağız. Ticaret ve Sanayi Odamız, Borsamız ve diğer sivil toplum örgütlerimiz ile bir araya gelerek yapabileceklerimizi değerlendireceğiz.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR