ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
NURHAN IŞIKSEVEN'DEN EDESOB'A ZİYARET.
NURHAN IŞIKSEVEN'DEN EDESOB'A ZİYARET.Nurhan Işıkseven ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ makamında ziyaret etti.

Nurhan Işıkseven ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ makamında ziyaret etti.

Nurhan Işıkseven sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, dernekler ve diğer siyasi partilere istişare amacıyla ziyaretlerine devam ediyor. Edirne'nin yerel düzeyde sorunları ve bu sorunlara ortak çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulunulan toplantıda Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç'ta hazır bulundu.

Işıkseven “ Bu ziyaretlerde bizler düşünce tarzımızı izah etmeye çalışıyoruz. Bir yatırım amacı gütmüyoruz. Edirne'nin kent yönetimi konusunda bazı sıkıntılar var. Bu sıkıntıları aşmak için CHP'nin gücü yeterlidir. CHP'nin içinden yeni bir dinamik çıkması gerekiyor. Bizde bunun temsilcileriyiz. Sivil toplumunda katkıları ile Edirne'nin çok daha iyi noktalara inanıyoruz.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Kentimizde karşılaştığımız sorunların çözümünde herkesin ortak hareket etmesi çok önemli. Yapılan bu ziyaret bizleri çok memnun etti. Edirne Merkez İlçede yaklaşık 4500 esnaf ve sanatkar faaliyet göstermekte. Bu kesim hem yaşam alanı olarak hemde iş hayatı olarak şehrimizin en önemli paydaşlarıdır. Esnaf ve sanatkarların görüşleri alınarak atılacak adımlar şehrimize daha fazla katkı sağlayacaktır.” Dedi.

Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç “Başkanı olduğum meslek odası Edirne'de en çok dile gelen konu olan ulaşım sektörünün meslek odasıdır. Bizler halkımıza en iyi hizmeti vermek için gayret gösteriyoruz. Ortaya çıkan sorunların çözümünde şehrimizdeki herkes ile ortak çalışmaya hazırız.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR