ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ “ÖĞRENCİLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM”
EMİN İNAĞ “ÖĞRENCİLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM”Yeni öğretim yılının yakında başlayacak olmasına dikkat çeken Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Özellikle Üniversitemize şehir dışından gelen öğrencilerimize yardımcı olalım” dedi.

Yeni öğretim yılının yakında başlayacak olmasına dikkat çeken Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Özellikle Üniversitemize şehir dışından gelen öğrencilerimize yardımcı olalım” dedi.

Yeni öğretim yılının başlamasına sayılı günlerin kaldığını belirten Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “İlköğretimden Üniversiteye kadar binlerce öğrencimiz okullarına başlayacak. Bu dönemde esnafımıza büyük görev düşüyor. Özellikle şehir dışından ilimize gelen öğrencilerimize yardımcı olmamız gerekli. Bizler ahilik prensipleri çerçevesinde ticari hayatını sürdüren esnaflar olarak öğrencilerimizin Edirne'ye alışma süreçlerinde onlara destek olmalıyız. Unutulmamalıdır ki evden çıktığımızda evin anahtarını bıraktığımız mahalle bakkalı gibi esnaflarımızın ülkemizin kendine has sosyal yapısında çok önemli bir yeri vardır.” Dedi

Emin İnağ “Edirne'mize alışma sürecinde olan öğrencilerimize esnaf ve sanatkarlar olarak destek olmalı, gerekirse indirimli fiyatlar sunarak onlara yardımcı olmalıyız. Unutulmamalıdır ki bizlerinde çocukları nasıl ki başka şehirlere öğrenim hayatlarını tamamlamaya gittiklerinde bizler onların rahatlarını düşünüyorsak aynı şekilde şehrimize gelen öğrenci evlatlarımızı da kendi evlerindeymiş gibi yardımcı olmalıyız.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR