ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
ETSO'DAN EDESOB'A ZİYARET
ETSO'DAN EDESOB'A ZİYARETEdirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı Mehmet Eren ile beraber Meclis Başkan Yardımcısı Çetin Kürkçü ve Genel Sekreteri Nevzat Taşkın Edirne ESOB'u ziyaret etti.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı Mehmet Eren ile beraber Meclis Başkan Yardımcısı Çetin Kürkçü ve Genel Sekreteri Nevzat Taşkın Edirne ESOB'u ziyaret etti.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, EDESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özkan ve Erbey Kılıç ile EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören'in hazır bulunduğu ziyarette Edirne'nin ticari alandaki sorunları görüşüldü.

ETSO'da gerçekleşen seçimlerin ardından EDESOB Başkanı Emin İnağ iade-i ziyarette bulunan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt beraberindeki heyet yaptıkları çalışmalarda tespit ettikleri sorunların üzerine beraber giderek en kısa sürede çözüme ulaşmak isteklerini belirttiler. ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkurt, EDESOB Başkanı Emin İnağ Edirne'nin yöresel ürünlerinden hardaliye ve Edirne Bademezmesi hediye ettiler.

EDESOB Başkanı Emin İnağ sorunların ortak olduğunu ve bu konularda beraber çalışma için daima hazır olduklarını belirtti.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR